Visas maskas krīt. Noslēdzies šovs “Balss maskā”

0

29.novembris aizvadīts ne tikai ar pirmo Adventi, bet arī noslēdzies pārsteigumiem pilnais šovs “Balss maskā”. Beidzot arī tapa zināms šova uzvarētājs – tas bija pats Nelabais jeb zem maskas visu šova laiku slēpās “Singapūras satīns” mūziķis un seriāla “Lielie muļķi” aktieris Kristaps Strūbergs.

Kā zināms, viens no detektīvpaneļa pārstāvjiem bija Krivenchy jeb Jānis Krīvēns, kurš ir gan uzvarētāja Kristapa Strūberga draugs, gan grupas biedrs. Viņam visa šova garumā bija izdevies “apvest” savu kolēģi ap stūri, par ko asprātīgais detektīvs Krivenchy, maigi izskatoties, bija lielā šokā.

Savu sašutumu, prieku un sajūsmu neslēpj Krivenchy arī savā Instagram kontā.

Uzvarētāja sieva Marita Strūberga savā Twitter kontā raksta, ka melot tik ilgi, bijis ļoti  grūti, viņa ir priecīga, ka šovs ir noslēdzies.

Savukārt zem Lelles maskas slēpās talantīgā dziedātāja dziedātāja Aminata. Jāpiemin, ka Samanta Tīna bija teju vai pārliecināta, ka zem maskas slēpjas tieši Aminata, kārtējo reizi pierādot savas detektīva prasmes.

Savā Instagram kontā viņa raksta: “Šis tik bija piedzīvojums. Paldies par šo 12 nedēļu garo trakumu! Nebija viegli visu šo laiku slēpt, ka zem lelles biju es! Izvairījos no jautājumiem, teicu, ka nezinu, par ko ir runa… Jutos kā spiegu filmā! Pat tuvie draugi nezināja, ka piedalos. Vēlos pateikties visai lielai komandai, kas, manuprāt, paveica neiespējamo misiju! Paldies detektīviem par labiem vārdiem un jautriem minējumiem.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo)

Jāatgādina, ka šovā piedalījās 12 sabiedrībā atpazīstamas personas – Cikāde jeb Elita Mīlgrāve, Auns – Valters Pūce, Lauva – Dagmāra Legante, Zieds – Aleksandrs Somoilovs, Acs – Ilze Jaunalksne-Rēdere, Diskopele – Linita Mediņa, Mākonis – Ingus Pētersons, Rīga – Ērika Eglija-Grāvele, Lutausis – Kaspars Zemītis, Zvirbulis – Justs Sirmais, Lelle – Aminata, Nelabais – Kaspars Strūbergs.

Foto: Instagram/Mārtiņš Spuris(ekrānšāviņš)

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.