Virs Amatas upes dabas baudītājiem atklāts unikāls spoguļnamiņš. Namiņš ir pāris metrus virs upes, turklāt šo namiņu dēvē par unikālu tā iemesla dēļ, ka tas ir veidots no spoguļiem, kuros atspīd apkārtnes ainava. Vai citur pasaulē ir vēl kaut kas tik unikāls? 

Namiņa “gariņš” Ieva mājas lapā raksta: “Esmu Ieva un man lielākoties plecos ir mugursoma ar šūpuļtīklu, ko iekarinu kokos, lai saldi izgulētos pie dabas krūts. Ļaujies arī Tu miegam virs Amatas upes.”

Namiņa saimnieki raksta, ka tas paredzēts tiem, kuri meklē dabas klātbūtni, ir gatavi jaunām sajūtām un pieredzei. Visiem, kuri vēlas gūt iedvesmu, prieku, izbaudīt ko nebijušu. Tiem, kuri nemeklē komfortu un ērtības, kuru tur nav, bet gan vēlas baudīt putnu dziesmas, upes čalošanu, meža burvību. Relaksēties no ikdienas steigas, urbāniem pilsētu džungļiem un kņadas. Smelties mieru un labsajūtu dabas valdzinājumā.

Amata ir Gaujas kreisā krasta pieteka Amatas, Cēsu un Līgatnes novados. Skaistajai Amatas upei ir gan smilšakmens, gan dolomīta krasti. Upes šalkojošās straujteces un krāces, dāvā neaizmirstamu, relaksējošu baudījumu. Upes krastos ir gan bagāti meži, gan pļavas, gan krūmāji.

Unikālais namiņš virs upes tapis sadarbībā ar Amatas novada pašvaldību un kafijas zīmolu Paulig.

Plašāka informācija – šeit.

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.