Šī gada 10.maijā TV3 raidījuma “SuperBingo” laikā tradicionāli tika paziņoti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās Čeku loterijas naudas balvu un papildu balvu laimētāji par aprīli. Loterijas dalībniekiem, kuri laimējuši kādu no aprīļa mēneša naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku balvām, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas, tas ir, līdz 2020.gada 9. jūnijam (ieskaitot).

Valsts ieņēmumu dienestā skaidro, ka no Čeku loterijas aprīļa izlozei reģistrētajiem 1 086 778 attaisnojuma dokumentiem izlozētas 54 naudas balvas, kā arī deviņas papildu balva, ko sarūpējuši VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

Vienlaikus interesanti aicināti piedalīties čeku loterija. Tajā var piedalīties ikviens, reģistrējot tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv čeku, kvīti un biļeti vismaz 5 eiro vērtībā. Darījumu apliecinošajam dokumentam ir jābūt izsniegtam par preci vai pakalpojumu, kas saņemts no Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja.

Maija čeku loterijas rezultātu paziņošana gaidāma jūnija otrajā svētdienā, 14.jūnijā. Ik mēnesi čeku loterijas ietvaros tiek izlozētas 54 naudas balvas, no kurām viena naudas balva ir 10 000 eiro vērtībā, trīs 5000 eiro naudas balvas un 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā.

Jānorāda, ka katru mēnesi tiek izlozētas ne tikai naudas balvas, bet arī dažādas vērtīgas Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās balvas. Savukārt 2020.gada izlozes dalībnieki nākamā gada sākumā pretendēs uz pilna apmēra  laimestiem – četriem 10 000 eiro laimestiem, piecām 2 000 eiro naudas balvām un lielo laimestu 20 000 eiro vērtībā.

Jūnijā saņemtos čekus, kvītis un biļetes var reģistrēt līdz pat šī gada 5.jūlijam.

Plašāka informācija pieejama šeit.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.