Vēl viens pārsteidzošs svētdienas vakars šovā “Balss maskā”

0

Aizvadīts vēl viens pārsteigumu pilns vakars iknedēļas svētdienas šovā “Balss maskā”. Ak, kā laiks skrien, jau desmitais raidījums aiz muguras, kas bija arī šova pusfināls.

Trīs censoņi – Lelle, Nelabais un Zvirbulis šajā nedēļā izpildīja izvēlēties sev tuvākās un mīļākās latviešu dziesmas.

Arī šajā nedēļā detektīvu paneļa dīva Samanta Tīna bija uzdevuma augstumos, atmaskojot Zvirbuli! Zem Zvirbuļa maskas slēpās pievilcīgais un atraktīvais latviešu dziedātājs Justs Sirmais.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JUSTS (@justs_official)

Samantu atmānīt ir grūti, viņa šova laikā vairākkārt uzsvēra, ka Justa balss tembru un kustības nevar ne ar ko nevarot sajaukt, tāpēc jau atkal plūca uzvaras laurus, demonstrējot savas detektīva prasmes.

Spēlē atlikuši vien divi dalībnieki – Lelle un Nelabais. Pavisam drīz noslēpums tiks atklāts, kurš uzvarēs? Šova fināls jau 29.novembrī.

Detektīvi izmantoja iespēju Justam uzdot jautājumus, vai tiešām visi fakti ir patiesi, jo it īpašai Samantu mulsināja pavedieni. Dziedātājs atzina, ka, pavedieni ir balstīti īstos faktos, taču šovs nebūtu šovs, ja netiktu ieturēta intriga, lai sarežģītu uzdevumu gan skatītājiem, gan detektīviem.

Tāpat arī Justs stāstīja, ka jau divus gadus nav izlaidis jaunu mūziku un nav bijis arī Latvijā, jo es studē Anglijā.

Nākamajā svētdienā, 22.novembrī, būs īpašs raidījums –  “Balss Maskā” īpašais aizkulišu raidījums, kas atklās kas un kā patiesībā notika šova sagatavošanā procesā un filmēšanas aizkulisēs!

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.