Trīs īpašas vietas Igaunijā, par kurām neesi dzirdējis un kuras šovasar jāapmeklē

0

Uzzini vairāk par trim vietām Igaunijā, kas ir īpašas ar savu dabu, arhitektūru un atmosfēru. Aizvadi šeit pastaigas, izbaudi vasaras festivālus vai ūdens priekus, kā, piemēram, smaiļošanu. Neaizmirsti paņemt līdzi fotokameru, jo Tu noteikti vēlēsies šīs vietas iemūžināt!

Hāpsalu

Hāpsalu ir harmoniska, maza ostas pilsēta Igaunijā, un tā atrodas tikai 99 km attālumā no Tallinas. Tai ir sena vēsture kā SPA kūrortam. Modernajā Hāpsalu notiek daudzi starptautiski festivāli, un tajā ir burvīgi un neparasti restorāni. Arhitektūra Hāpsalu ir elpu aizraujoša – daudzās vecmodīgās, taču greznās koka mājiņas, kas šodien ir tik reti sastopamas, Tevi noteikti spēs pārsteigt. Hāpsalu dzelzceļa stacija izskatās gluži kā senās filmās. Tai izveidots arī Dzelzceļa un telekomunikāciju muzejs. Romantiskajā Hāpsalu promenādē ir saglabājusies arī Kūrzāle, kas ir viena no smalkākajām koka ēkām Igaunijā.

Savā Hāpsalas vizītē šajā vasarā iekļauj arī Baltās dāmas festivālu, kas norisinās laikā no 24.augusta līdz 26.augustam.

Viljandi

Viljandi ir burvīga, maza pilsēta Igaunijā. Šeit pirmajā vietā ir dabas skaistums, un te mīt tikai 17 tūkstoši iedzīvotāju. Viljandi ir slavena ar vasaras festivāliem, kuri tiek ieturēti folkmūzikas un vokālo mantojumu tematikā. Viljandi ir iespaidīgas pilsdrupas, kur vari rīkot pikniku vai baudīt kādu no festivāliem. Skaistie skati uz Viljandi ezeru un koka arhitektūru šo padara par vietu, kas ieinteresē gan dabas, gan kultūras cienītājus. Izbaudi arī Igaunijas ūdens aktivitātes, kā, piemēram, laivu braucienus. Šeit Tu varēsi iepazīt īstos igauņus, jo šī ir iecienīta vietējo iedzīvotāju vieta, un skaidri atspoguļo igauņu tradīcijas.

Hījumā

Hījumā būs lieliska vieta, ja Tu meklē piedzīvojumus un mieru vienviet. Hījumā salu iecienījuši sērfotāji, burātāji, pārgājienu un dabas cienītāji. Tā ir otra lielākā sala Igaunijā un labi pazīstama ar tās vēsturiskajām bākām, neskarto dabu un valdošo mieru visa gada garumā.

Iepazīsim mūsu skaisto pasauli un dabu!

Vairāk informācijas par Igauniju meklē šeit.

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.