Foto: Pexels

Kādam šajā nedēļā nāksies sevi turēt grožos, lai nenonāktu strīdīgās situācijās, savukārt citam gar degunu var aizslīdēt kāda iespēja, tver pēc padoma, lai nedēļa ritētu veiksmīga un darbīga. Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Nedēļas nogalē, īpaši studējošie sāks nopietnāk pievērsties mācību procesam un apgūto zināšanu nostiprināšanai. Nedēļas vidū izvairies no neveikliem pārpratumiem komunikācijā. Patīkamus pārsteigumus sagādās draugi.

Vērsis

Brīvdienās var pārņemt sajūta par neiederēšanos kādā organizācijā, tieši atšķirīgo uzskatu dēļ. Darba vietā nebūs viegli pielāgoties jauniem apstākļiem, tāpēc esi pacietīgs un iecietīgs attiecībā uz saviem kolēģiem.

Dvīņi

Žilbinošas idejas viena pēc otras mudinās pēc iespējas ātrāk tās realizēt. Vēlme izpaust savu viedokli un neklusēt kļūs aizvien spēcīgāka, taču rēķinies ar to, ka atbalstītāju nebūs daudz. Velti laiku sporta aktivitātēm.

Vēzis

Nedēļas nogalē atausīs atmiņā pagātnes stāsti par skaisti piedzīvotiem brīžiem. Vērtīgi tiks izmantots laiks, kas tiks veltīts savas pašsajūtas uzlabošanai. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Nepalaid garām izdevīgu piedāvājumu!

Lauva

Aktuāla kļūs partnerattiecību joma. Negaidīti pārsteigumi var pamatīgi sagriezt kājām gaisā visu tavu sajūtu pasauli. Nedēļas vidū darba vietā var nākties aktīvāk paust savu nostāju, lai tavas idejas tiktu uzklausītas un ņemtas vērā.

Jaunava

Brīvdienās jūtīgums un emocionalitāte var sarežģīt attiecības ar līdzcilvēkiem. Jaunas iepazīšanās rezultātā var tapt skaista draudzība. Daudz enerģijas tiks veltīts darbiem, kas prasa koncentrēšanos un pacietību.

Svari

Nedēļas nogalē strādājošiem darba būs vairāk nekā parasti. Vēlme radoši izpausties sniegs iespēju būt pamanītam un patīkami novērtētam. Romantiskajās attiecībās pilnīgi negaidot var uzjundīt greizsirdīgas izjūtas.

Skorpions

Aktuāli kļūs ar mājām un dzīvesvietu saistīti jautājumi. Vēlme pēc plašākām telpām, jaunām krāsām mudinās rīkoties nekavējoties. Darījumu attiecībās, paļaujies tikai un vienīgi uz sevi un savu intuīciju. Rīkojies!

Strēlnieks

Jauni kontakti un domubiedri pavērs plašāku skatījumu uz vispārzināmām lietām, taču no cita skatu punkta. Nedēļas vidū acīmredzami pieaugs darba apjoms. Izvairies no domstarpībām ar augstāk stāvošiem.

Mežāzis

Brīvdienās paveiksi daudz vairāk nekā esi ieplānojis. Milzīgs enerģijas pieplūdums ļaus realizēt šķietami neiespējamo, kas radīs gandarījuma sajūtu. Tiks apsvērta doma par jaunu zināšanu apgūšanu.

Ūdensvīrs

Uzmanības apliecinājumi un patīkami pārsteigumi tiks saņemti no pašiem tuvākajiem. Līdz ar nedēļas sākumu uzlabosies finansiālā situācija. Labas vēstis tiks saņemtas par gaidāmo braucienu darba darīšanās.

Zivis

Brīvdienas tiks piedzīvotas viskrāšņākajās sajūtās. Darba vietā spēsi parādīt sevi no visprofesionālākās puses. Romantiskajās attiecībās atbalsts un sapratne no tavas puses būs īstajā laikā un īstajā situācijā. Ļaujies sajūtām!

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.