Renārs Zeltiņš un grupa OLAS atrāda savu kopdarbu

0

Pašmāju duets Olas kopā ar atraktīvo televīzijas personību Renāru Zeltiņu laiduši klajā jaunu dziesmu “Glāsti”. Šodien arī publicēts dziesmas videoklips Youtube.com. 

Vietnē Instagram Renārs Zeltiņš izsaka pateicības visiem tiem, kuri piedalījušies video tapšanā, pateicība veltīta arī Raimondam Vējonim.

 

View this post on Instagram

 

Klips ir gaisā!🎉💥 Olas ft. Renārs Zeltiņš – Glāsti! Klips ir ievibrējis Youtube, iepludinājies Spotify, atliek tikai glāstīt!🤳 Paldies par burvīgu sadarbību, neviltotu draudzību un neatkārtojamu viesmīlību klipa veidošanā sakam: Foršajai Anetei Krišjānei @akrisjane Ņiprajai Laurai Miezītei @lauramiezite Kičīgajai Santai Kaušai @kausha_santa Prezidentam Raimondam Vējonim @basketbols Fifīgajām Latvian Sisters Ļidai un Elīnai @elina__pakalne & @lida_niznjaja Jautrajam Felipem Gabrielam @felipegabrieldsx Kūlīgajam Niklāvam Mičulim @niklavs Seksīgajam Mārim Āboltiņam @m.aboltins Rēcīgajam Kārlim Hiršam @karlishirsh Brīnišķīgajai Dženetai Putrinskai @dzenetap Jauniešu pūtēju orķestrim Auseklītis un īpaši Haraldam Bārzdiņam Splendid Palace un īpaši Laurai Jansonei @kinosplendidpalace Tirdzniecības centram Alfa un īpaši centra direktorei Lienei Apinei @alfa_centrs Aktīvās atpūtas un izklaides parkam Adventure Zone Alfā un īpaši Zaigai @adventures.zone Restorānam Gan Bei Alfā un īpaši Denisam @ganbei_lv Rīgas Juridiskajai Augstskolai un īpaši Paulai Kellijai @myrgsl Mākslas Centram Zuzeum, īpaši Agnesai Kleinai, Katrīnai Jurkevicai un visam jaukajam personālam @zuzeum

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Youtube.com vietnē norādīts, ka video režisors ir pats Renārs Zeltiņš. Mūzikas un teksta autori – Žanis Pavlovskis, Arvis Reiks un Renārs Zeltiņš.

Noklausies un izsaki savu viedokli!

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.