Pipars pārsteidz! Jauns kulinārijas raidījums pirmsskolas vecuma bērniem

0

Ar kulinārijas blogeri Piparu, kurš zināms arī kā sociāli aktīvs jaunietis, esam jau iepazinušies iepriekš. Jaunietis vērš uzmanību, ka, viņaprāt, televīzijā un sociālajos tīklos radītais izklaides saturs praktiski nav vērsts pirmsskolas vecuma bērniem. Tāpēc Pipars sācis darbu pie kulinārijas šova pirmsskolas vecuma bērniem, gaisā ir jau pirmās divas sērijas.

Lasi arī: Chillpill sarunājas | 14 gadīgs ēdienu blogeris “Latvijas Lepnums” turpina darīt labos darbus

“Piedaloties daudzos pasākumos un interešu nometnēs, kuros kopā ar bērniem gatavoju, redzu, ka bērniem ir visai nosacīts priekšstats par gatavošanu un kulināriju kopumā. Arī manu kolēģu – kulinārijas blogeru un kulinārijas instagrammeru – radītais saturs ir vairāk domāts pieaugušo auditorijai. Multenes, dziesmiņas, spēlītes un izklaides kontents ir nepieciešams. Taču jo agrāk bērni apgūs ēst gatavošanas iemaņas, jo labāk,” uzskatos dalās aktīvais jaunietis.

Turpinot viņš saka: “Ja bērns mācēs gatavot, tad paša pagatavota maltīte noteikti būs veselīgāka par uzkodām vai smalkmaizītēm, kas iegādātas pa ceļam no skolas. Un ir lieliski, ja brokastu pagatavošanu nedēļas nogalēs varēsiet uzticēt jaunākajam ģimenes loceklim. Radīsies papildus brīva pusstundiņa citai nodarbei.”

Vienlaikus Pipars pauž, ka ar bērniem ir jārunā viņiem saprotamā valodā un arī receptes jāizvēlas tādas, ar kurām tiks galā iesācējs. “Šefpavāra cienīgi meistarstiķi un paraugdemonstrējumi bērnus aizraut un ieinteresēt nespēj.”

Šobrīd notiek darbs pie jauno sižetu filmēšanas. Kopā šajā gadā tiks uzfilmēti sešpadsmit sižeti “Pipars un Ķipars virtuvē”. Katru sestdienas rītu pulksten 10.00 Pipars.lv Youtube kanālā mazie kulināri tiek aicināti sekot blogera un mazā pelēna piedzīvojumiem virtuvē.

“Bērni iemācīsies gatavot vienkāršus ēdienus, uzzinās par veselīgu uzturu un kāpēc jāēd dārzeņi, cik konču un limonādes dienā drīkst apēst un kāpēc nevar pārtikt tikai no čipšiem un makaroniem,” saka dedzīgais jaunietis.

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.