Ko vēl pagūt izdarīt līdz gada beigām? Reizēm pat minūte var izmainīt visu tavu dzīvi, vēl ir pāris dienas līdz Vecgada vakaram, ķer ciet padomus no zvaigznēm. Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Neparasts pavērsiens romantiskajās attiecībās ļaus izdarīt nozīmīgu izvēli. Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo projektu. Darba vietā, neatsaki palīdzību un uzņemies vairāk pienākumu nekā parasti.

Vērsis

Profesionālajā jomā tiks saskatītas papildu iespējas kā pēc iespējas kvalitatīvāk pilnveidot to ko esi iecerējis. Partnerattiecībās, lai saglabātu esošo harmoniju, izvairies no savas taisnības pierādīšanas strīdīgos jautājumos.

Dvīņi

Brīvdienas aizritēs sirsnīgā ģimenes atmosfērā. Jautrības netrūks ne uz mirkli. Darba vietā tiks rūpīgi izsvērti visi ‘par’ un ‘pret’ saistībā ar saņemto piedāvājumu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, iemācies dažu brīdi paklusēt.

Vēzis

Gaidāmo svētku dienas aizritēs kā viens garš piedzīvojums. Gan sirsnīgas sarunas, gan jautru kopā būšanas brīži ar pašiem tuvākajiem piepildīs tevi ar nepieciešamo emociju devu. Tiks gūtas papildu naudiņas.

Lauva

Nedēļas nogalē finansiāli tēriņi var būt krietni vien lielāki nekā esi plānojis. Sarežģījušās attiecības ar mīļoto cilvēku centies nogludināt pēc iespējas ātrāk. Patīkami pavērsieni darba vietā ļaus izdarīt nozīmīgu izvēli.

Jaunava

Tavas brīnišķīgās kulināriskās prasmes tiks atzinīgi novērtētas un apbrīnotas. Tiks gūtas papildu naudiņas par iesaistīšanos kādā nelielā projektā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, izvairies no sīkiem kašķiem.

Svari

Labs pavērsiens profesionālajā jomā ļaus saskatīt vēl nebijušas iespējas. Izvērtē rūpīgāk savu izdevumu sarakstu. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, centies pēc iespējas vairāk izrunāt radušos pārpratumus.

Skorpions

Brīvdienās tiks piedzīvoti īpaši jauki brīži kopā ar saviem tuvajiem. Tiks apsvērta doma par kādu jaunu peļņas iespēju un sava biznesa radīšanu. Tiks apsvērta doma uzsākt kādas jaunas mācības. Zināšanu nekad nav par daudz!

Strēlnieks

Pārdomas par iepriekš piedzīvoto, sasniegto un vēl plānoto mudinās straujākiem soļiem pilnveidot savu profesionālo darbību. Nedēļas vidū patīkams pārsteigums var izmainīt tavu ierasto rutīnu. Brīnumi notiek!

Mežāzis

Būšana pašu tuvāko lokā ļaus sajusties droši, mierīgi un harmoniski. Nedēļas vidū var nākties palīdzēt kādam grūtībās nonākušam draugam. Kāds virtuālais pasākums izvērtīsies daudz jautrāks nekā sākotnēji tika domāts.

Ūdensvīrs

Nedēļas nogalē vērtīga iepazīšanās, sniegs jaunu pavērsienu tavā nodarbošanās jomā. Svētku laiks izvērtīsies patīkamu piedzīvojumu pilns. Finansiāls labums tiks gūts no kāda senāka darījuma.

Zivis

Brīvdienās liekot lietā savas prasmes un talantus tiksi pie papildu naudiņām. Romantiskajās attiecībās jauns sajūtu vilnis izkliedēs visas tavas līdzšinējās šaubas. Palutini sevi, pagatavojot kādu bērnības našķi!

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.