Novembris pamazām ieskrējies. Šonedēļ gaidāmi pozitīvi pavērsieni dažādās dzīves jomās. Tver pēc padoma, lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas horoskopu un noskaidro, kas tevi sagaida šajā nedēļā.

Auns

Brīvdienās piedzīvojumu deva tiks gūta kādā jestrā ballītē. Darba vietā pozitīvi pavērsieni uzlabos attiecības ar darba kolēģiem. Tiks saņemts atzinīgs novērtējums no augstākstāvošo puses.

Vērsis

Labas ziņas tiks saņemtas no ilggadējiem darījumu partneriem. Progresīva virzība augšup pa karjeras kāpnēm ļaus atklāt jaunas virsotnes. Finansiāls ieguvums nedēļas vidū radīs drošības un stabilitātes sajūtu.

Dvīņi

Nedēļas nogalē iegūtās zināšanas būs kā spēcīgs trumpis tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Nedaudz saasinātas attiecības ar ģimenes locekļiem, liks nonākt pie slēdziena, ka jāsadala pienākumi un darbi vadoties pēc konkrēta grafika.

Vēzis

Saņemot uzmanības apliecinājumus no mīļotā cilvēka puses, radīsies miera un drošības sajūta. Finansiāli ienesīgs darījums ļaus palutināt sevi ar vērtīgu pirkumu. Uzlabosies attiecības ar ģimenes locekļiem.

Lauva

Labas ziņās tiks saņemtas no darba devēja puses. Prātu noslogos saņemtais piedāvājums par turpmākajām izaugsmes iespējam. Nedēļas vidū tiks izdarīta nozīmīga izvēle romantiskajās attiecībās.

Jaunava

Brīvdienās vairāk rūpes un raizes sagādās kāds no tuviniekiem. Patīkamas emocijas tiks gūtas kādu kultūras pasākumu baudot. Var tikt izskatīts piedāvājums par jaunu zināšanu un prasmju apguvi.

Svari

Nedēļas nogalē saņemtā attieksme no mīļotā cilvēka puses mudinās izvērtēt pašreizējo attiecību statusu. Darījumu attiecībās veiksmīgs pavērsiens acīmredzami uzlabos tavu finansiālo situāciju.

Skorpions

Sarežģījušās attiecības ar darba kolēģiem mudinās izvērtēt to, vai patiešām esi savā īstajā vietā. Veiksmīga iesaistīšanās kādā radošā projektā ļaus paraudzīties uz saviem talantiem krietni vien objektīvāk.

Strēlnieks

Vērīgāk ieklausoties savā intuīcijā, spēsi pasargāt sevi no viltvāržiem. Darba vietā gūtais gandarījums būs laba motivācija turpmākiem sasniegumiem. Tiks apsvēta doma par naudiņas ieguldīšanu kādā ilgtermiņa projektā.

Mežāzis

Stigri turoties pie paša izstrādātā plāna, gūsi vērienīgus rezultātus. Ar spēcīgu neatlaidību, spēsi panākt to, kas iecerēts. Patīkami pavērsieni ģimenes dzīvē radīs motivāciju pilnveidot un labiekārtot dzīves telpu.

Ūdensvīrs

Pacilājošas emocijas tiks gūtas kādā vērtīgu pieredzi gūstošā ceļojumā. Tiks satikti jauni domubiedri. Nedēļas vidū piedāvājums no priekšniecības puses būs vairāk nekā materiālu ieguvumu vērts!

Zivis

Harmoniskās, mīļākas un ciešākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Attiecību pāriešana jaunā kvalitātē radīs neparastas sajūtas. Profesionālā jomā kļūsi tik pieprasīs, ka sadarbības piedāvājumu būs pilnas rokas.

Foto:Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.