Pārdomas. Nedēļas horoskops (4. – 10. decembris) visām zodiaka zīmēm

0

Foto: Unplash.com

Decembris jau strauji ieskrējies. Gada nogale ir pārdomu laiks, arī šajā nedēļā sarunās ar savu iekšējo “ES” atklāsi kaut ko jaunu, kas noderēs nākotnē. Lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas horoskopu! 

Auns

Brīvdienās priecīgas vēstis tiks saņemtas no ārvalstīm. Jauns pavērsiens romantiskajās attiecībās mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Atceries, ka ļaušanās mirkļa vājībām var maksāt dārgāk nekā tu spēj iedomāties.

Vērsis

Nedaudz lēnāk, taču kopumā sasniedzot labu rezultātu, turpināsi doties savu panākumu virzienā. Uzlabosies attiecības ar darba kolēģiem. Nedēļas vidū izvairies no prāvākiem materiāliem izdevumiem.

Dvīņi

Lieliski piedzīvots laiks kopa ar ģimeni, šīm brīvdienām piešķirs īpašu kopā būšanas burvību. Profesionālajā jomā panākumus gūsi, ja vien spēsi stingri turēties pie sava viedokļa. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Vēzis

Iesaistīšanās kādā aizraujošā projektā, manāmi uzlabos tavu materiālo situāciju. Prātā nāks vērienīgas idejas par jaunu ienākumu avotu. Attiecībās ar draugiem, neatklāj visu, kas tev ir uz sirds. Rūpīgāk izvērtē to, kam uzticēties.

Lauva

Kāds brīnišķīgs notikums nedēļas nogalē ļaus piedzīvot tev tik ļoti nepieciešamās emocijas un sajūtas. Sarežģījušās attiecības ar ģimenes locekļiem centies risināt mierīgi un bez pārmetumu izteikšanas otra virzienā.

Jaunava

Brīvdienās tiks izmēģinātas jaunas rokdarbu prasmes, lai sarūpētu īpašu pārsteigumu saviem mīļajiem. Darba vietā esi vērīgs un neļauj darīt sev pāri, neuzņemies darīt vairāk nekā tev būtu jādara.

Svari

Nepamatotas raizes par savu pozīciju profesionālajā jomā var radīt lieku prāta noslodzi. Atļaujies vairāk laika veltīt sev un kāda sava hobija pilnveidošanai. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, centies būt iejūtīgāks un saprotošāks.

Skorpions

Nelielas pārmaiņas tavā darba vietā, nāks tev par labu. Tāpēc ļaujies notikumu gaitai un viss nostāsies savās sliedēs. Pozitīvi pavērsieni romantiskajās attiecībās, tās ievirzīs stabilākā un nopietnākā gultnē.

Strēlnieks

Sarežģījusies situācija darba vietā mudinās ļauties izaicinājumam. Tiks apsvērta doma par jaunu prasmju apgūšanu un savu zināšanu klāsta papildināšanu. Izvairies no asākas vārdu apmaiņas ar ģimenes locekļiem.

Mežāzis

Nedēļas nogalē vērtīgi tiks piedzīvots laiks ģimenes lokā. Jaunas atklāsmes par savu esošo statusu un pozīciju mudinās mainīt ierasto ikdienas režīmu. Pievēršanās kādam hobijam nāks tev tikai un vienīgi par labu.

Ūdensvīrs

Daudz būs uzmanības un komplimentu par tavu veikumu profesionālajā darbībā. Gandarījums par paveikto pacels tavu pašapziņu par galvas tiesu krietni vien augstāk. Jūtami uzlabosies finansiālā situācija.

Zivis

Brīvdienas velti radošām aktivitātēm un ietērp savas emocijas kāda skaistā mākslas darbā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiks saņemtas atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Ieklausies vērīgāk savā intuīcijā!

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.