Šonedēļ laikapstākļi priecēs, arī zvaigžņu stāvoklis kādam būs ļoti labvēlīgs. Kādam būs panākumi darbā un partnerattiecības, bet citam nāks jaunas atklāsmes pašam par sevi. Lasi un uzzini astroloģes Initas Dilānes sagatavoto nedēļas horoskopu visām zodiaka zīmēm.

Auns

Brīvdienās prātīgi rīkojoties ar saviem finansiālajiem resursiem, spēsi iepriecināt sevi ar vēlamo pirkumu par sev vispiemērotāko cenu. Ja vēlies, lai plāns noritētu veiksmīgi, darījumu attiecībās var nākties iet uz kompromisu.

Vērsis

Apjomīgāks kļūs veicamo darbu klāsts. Ņem vērā to, ka ar mērķtiecīgu neatlaidību spēsi panākt sev vēlamo rezultātu profesionālajā jomā. Romantiskajās attiecībās ienāks jaunas krāsu nianses. Ļaujies sajūtām.

Dvīņi

Nedēļas nogalē ļaujoties kādam neparastam piedzīvojumam, tiks pavērtas plašākas iespējas tavā hobiju spektrā. Kāds nozīmīgs notikums radīs gan gandarījuma sajūtu, gan arī mudinās noticēt sev, ka esi spējīgs uz ko daudz vairāk nekā pašam šķiet.

Vēzis

Jaunas informācijas apguve un kāda izglītojoša pasākuma apmeklējums sniegs vērtīgu pieredzi tavai pašizaugsmei. Vairāk uzmanības tiks veltīts savai ģimenei. Nedēļas vidū attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no kreņķiem.

Lauva

Brīvdienās, atrodoties kādā saviesīgā pasākumā var nākties apbruņoties spēcīgu pacietības devu. Samērā daudz tiks domāts un prātots  un meklētas atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem. Notici savai intuīcijai!

Jaunava

Nedēļas nogalē priecēs sajūta par izdevušos pasākumu. Satikti senāki draugi un paziņas uzjundīs patīkamu atmiņu vētru. Darba vietā ļaujoties pārmaiņām, spēsi noturēties savā esošajā pozīcijā. Atceries, ka pastāvēs tas, kas mainīsies!

Svari

Nāksies būt izvēles priekšā saistībā ar piedalīšanos kādā kultūras pasākumā. Darba vietā prasmīgi parādot savu profesionalitāti, tiksi pie jaunām privilēģijām. Sarežģījušās attiecības ar līdzcilvēkiem atrisināsies veiksmīgi.

Skorpions

Nedēļas nogalē aktuāli kļūs finansiāla rakstura jautājumi, jo vēlmes var pārsniegt pašreizējās iespējas. Partnerattiecībās, pirms sāc izvirzīt pretenzijas, izvērtē rūpīgāk, vai tiešām to vajag darīt, jo izlietu ūdeni vairs nesasmelsi.

Strēlnieks

Ar jaunu dzirksti un pozitīva lādiņa devu, pamatīgāk pievērsīsies savai personīgajai izaugsmei. Nedēļas vidū priecīgas ziņas tiks saņemtas no kāda potenciālā sadarbības partnera. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Notici brīnumiem!

Mežāzis

Brīnišķīgas sajūtas tiks piedzīvotas kādā elpu aizraujošā pasākumā. Papildu finansiālas iesējas tiks gūtas, veiksmīgi noslēdzot biznesa darījumu ar senāku darījuma partneri. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no konfliktiem.

Ūdensvīrs

Nedēļas nogalē būsi uzmanības centrā apbrīnots un slavināts. Patīkami pārsteigs interesants piedāvājums no priekšniecības puses, kas var pavērt jaunu iespēju ceļu tavā aizraujošajā profesionālajā darbībā. Ļaujies!

Zivis

Ar spēcīgu sajūtu dzirksti, spēku pieplūdumu, entuziasmu un priekpilnu vēlmi darboties, spēsi gūt laurus savā radošajā darbībā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku – neprasi no viņa to, ko nevar sagaidīt. Rūpīgi izvērtē situāciju.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.