Jau sestdien, 19.septembrī, izstāžu hallē “Ķīpsala” norisināsies vērienīgs Dāmu garderobju izpārdošanas pasākums “ANDELE MANDELE GRAND”. Pērļu Medību galvenā organizātore Līva Jaunozola sola, ka apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties 350 Dāmu drēbju skapjos, un atrast tur savu ” pērli” par ārkārtīgi vilinošām cenām.

Apmeklētāji, kurus organizatori dēvē par “pērļu medniekiem”, tiks laipni gaidīti no pulksten 11.00 – 17.00, lai pilnībā nodotos andeles vērienam un pērļu medību azartam!

Rūpējoties par pasākuma dalībniekiem un tā apmeklētājiem, organizatori nodrošinās pēc iespējas ērtākus iepirkšanās apstākļus- pasākumam ir rezervēta visa Ķīpsalas lielā halle, iepirkšanās enerģijas atjaunošanai būs zona, kur iemalkot kafiju, kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas.

Andele Mandele norisinās četras reizes gadā, taču tai papildus nākušas tādas andeles kā Andelemandele KIDS (10.oktobrī), kur jaunās māmiņas izpārdod mazuļu drēbes, pavasarī – Special&Cheap Andelemandele, kur visas cenas ir līdz 10 eiro, kā arī īpašās svētku andeles pirms izlaidumu/ kāzu laika un jaungada ballēm, kur dāmas tirgo tikai un vienīgi svētku drānas.

Kā katru reizi, pasākumā darbosies labdarības stūrītis, kur neizpārdotās mantas varēs ziedot labdarības organizācijām, skolām un bērnunamiem.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.