Atkal jauna nedēļa klāt! Reizēm šķiet, ka kaut ko vēlaties, bet īsti nezināt ko, nedēļas horoskops var norādīt uz jūsu vēlmēm, saprast savu prātu un ķermeni. Lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas horoskopu.

Auns

Vairāk laika tiks veltīts radošām aktivitātēm un kāda hobija aizsākšanai. Attiecībās ar mīļoto jūtīgāk un saasinātāk tiks uztverti pat vismazākie aizrādījumi. Nedēļas vidū kāda negaidīta satikšanās ļaus izvērtēt savas prioritātes.

Vērsis

Brīvdienas paskries nemanot, jo laiks tiks piepildīts ar mājas un sadzīves sīkiem darbiem. Tiks apsvērta doma par dzīvesvietas paplašināšanas iespējām. Priecēs ienākumi par veiksmīgi aizsākušos projektu.

Dvīņi

Aktuālāka kļūs vēlme doties kādā braucienā kopā ar pašiem tuvākajiem draugiem. Partnerattiecībās vairāk enerģijas tiks ieguldīts to kopšanā un pilnveidošanā. Kāds kultūras pasākums nāks tavai savienībai par labu.

Vēzis

Patīkami pavērsieni darba vietā radīs iespēju pievērsties kādam iepriekš iesāktam projektam. Atzinība un uzslava no apkārtējiem radīs stimulu censties ar vēl liekāku jaudu. Izvairies no mirkļa vājībām – iegādāties kaut ko tagad un tūlīt.

Lauva

Nedēļas nogalē esot uzmanības centrā kādā kompānijā, sajutīsies ievērības cienīgam. Īpašus pārsteigumus sagādās paši tuvākie. Darba vietā var nākties pieņemt nozīmīgu lēmumu, no kā būs atkarīgs tavs turpmākais ceļš karjerā.

Jaunava

Aktuāli kļūs sevis pilnveidošanas un izglītības jautājumi.  Tiks papildināts jau esošo zināšanu klāsts ar jaunām metodēm un prasmēm, kas būs lielisks instruments tavā profesijā. Izvairies no nesaskaņām ar ģimenes locekļiem.

Svari

Gandarījums par paveikto radīs vēl lielāku pārliecību par sevi, savu talantu un to, ka bez šaubām esi savā īstajā vietā. Papildu ienākumi ļaus palutināt sevi ar kādu vērtīgu pirkumu. Attiecībās ar mīļoto, veltiet viens otram vairāk laika.

Skorpions

Zīmes un vēstījumi var sniegt atbildes uz tev aktuāliem jautājumiem, ja vien spēsi tajās ieskatīties un iztulkot šo simbolu valodu. Patīkami pavērsieni romantiskajās attiecībās mudinās spert nozīmīgu soli.

Strēlnieks

Rūpīgāk tiks piedomāts pie tā, kā savu dzīvesveidu padarīt veselīgāku un pilnvērtīgāku. Uzsākot jaunu mācību ciklu, saskatīsi papildu iespējas savā karjerā. Došanās atvaļinājuma braucienā, sakārtos aktīvās domas.

Mežāzis

Sīkas raizes un klapatas var rasties saskarsmē ar tuviniekiem. Nedēļas vidū patīkams pavērsiens darījumu attiecībās mudinās pieņemt svarīgu lēmumu. Atļaujies palutināt sevi ar kaut ko sen kārotu. Tu esi to pelnījis!

Ūdensvīrs

Brīvdienas tiks veltītas savu hobiju un vaļasprieku pilnveidošanai. Pavisam negaidīts piedāvājums no priekšniecības puses, dos jaunas iespējas, lai varētu iekarot jaunas virsotnes savā profesionālajā jomā.

Zivis

Jauni pavērsieni ir gaidāmi romantiskās attiecībās. Panākumi profesionālajā jomā ļaus peldēt pa straumi ar vēl augstāk paceltu spuru. Piepildītāka kļūs Tava ikdiena, kas rosinās uz vēlmi pēc sabiedriskām aktivitātēm.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.