Jaunā darba nedēļa ir klāt, kas nozīmē to, ka publicēta jaunākā nedēļas horoskopa prognoze, ko sastādīja astroloģe Inita Dilāne. Kā plānot savus tēriņus tā, lai nepaliec zaudētājos? Kam šonedēļ vairāk pievērst uzmanības darbā un mājās? Lasi un noskaidro!

Auns

Nedēļas nogalē plānotais atpūtas brauciens var izraisīt nelielu vilšanos devu. Izvairies no finansiāliem tēriņiem un rūpīgāk izvērtē katru potenciālo sadarbības partneri. Var kļūt aktuāli ar dzīves vietu saistīti jautājumi.

Vērsis

Jaunie biznesa projekti virzīsies uz priekšu daudz straujāk nekā tu esi ieplānojis. Nedēļas sākumā jaunas zināšanas nāks tev pa labu. Tiks atrisināti jautājumi un aktuālā situācija, kas saistīta ar ārvalstīm.

Dvīņi

Brīvdienās atļausies vairāk laika un uzmanības veltīt sev. Veiksmīgi sakārtosies finansiāla rakstura jautājumi. Iepriecinot sevi ar kādu vērtīgu pirkumu uzlabosies arī pašsajūta. Labas ziņas tiks saņemtas par gaidāmo pasākumu.

Vēzis

Nedēļas nogalē alkas pēc mierīgas un netraucētas atpūtas būs prioritāte. Veselību uzlabojošas procedūras piepildīs tevi ar enerģiju. Nedēļas vidū pavisam nenozīmīgas lietas tiks uztvertas jūtīgi un saasināti.

Lauva

Vērtīgi pavadīts laiks kopā ar vislabākajiem draugiem sniegs enerģijas lādiņu visai turpmākai nedēļai. Nedēļas vidū var tikt satikts turpmāko darījumu partneris. Plānotais pasākums izdosies kā iecerēts!

Jaunava

Brīvdienās tiksi pamanīts un ievērots kādā saviesīgā pasākumā. Mērķis par savas dzīves kvalitātes uzlabošanu tiks sasniegts, ja vien ieklausīsies vērtīgos padomos un noticēsi pats sev. Var uzplaukt romantiskas jūtas.

Svari

Priecīgus brīžus sagādās cilvēks, kuram esi ļoti nozīmīgs. Prātu var nodarbināt jautājumi, kas saitīti ar nekustamo īpašumu. Profesionālajā jomā nebūs viegli samierināties ar esošo situāciju. Tiks meklētas papildu iespējas.

Skorpions

Veiksmīgi tiks atrisināti jautājumi, kas saistīti ar biznesu. Nedēļas vidū var tikt noslēgts veiksmīgs darījums ar sadarbības partneriem. Kārdinājumi un izaicinājumi tiks piedzīvoti romantiskajās attiecībās.

Strēlnieks

Nedēļas nogalē dzimušās idejas mudinās nopietnāk pievērsties savai profesionālajai izaugsmei. Stabilāka kļūs situācija partnerattiecībās. Rūpīgi tiks apdomāti visi varianti par jaunu mācību uzsākšanu.

Mežāzis

Brīvdienās var nākties nedaudz pastrādāt vairāk nekā plānots. Darba vietā lielāks kļūs pienākumu apjoms. Partnerattiecībās tiks saskatīts jauns kopīgs mērķis, kas vienos turpmākā ceļa gājumā. Ļaujies!

Ūdensvīrs

Nedēļas nogale tiks piedzīvota relaksējošām izklaidēm draugu lokā. Darbi ritēs precīzi kā pēc plāna, tie radīs gandarījuma sajūtu. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Atļaujies palutināt sevi ar kādu vērtīgāku pirkumu!

Zivis

Brīvdienās nāks iedvesma pievērsties kādam jaunam virzienam savā profesionālajā jomā. Veiksmīgs pavērsiens tavā karjerā ļaus pacelt savu latiņu nedaudz augstāk. Vairāk kopā būšanas mirkļu tiks piedzīvots kopā ar mīļoto cilvēku!

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.