Laiks patiesi skrien vēja spārniem! Ko gan atnesīs jaunā nedēļa? Vai cilvēki patiešām būtu laimīgi, ja katra diena būtu izdzīvota mierā un harmonijā? Vai tomēr prasās pēc kāda asumiņa? Lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto horoskopu un uzzini, ko tieši tev nesīs šī nedēļa.

Auns

Nedēļas nogalē var nākties pievērst lielāku uzmanību tiem darbiem, kas uz kādu laiku tika atlikti. Darba vietā ar vēsu prātu un konstruktīvu domāšanu spēsi panākt vislabāko rezultātu. Romantiskajās attiecībās iestāsies miers un harmonija.

Vērsis

Ja būsi elastīgāks savos uzskatos, spēsi izvairīties no domstarpībām ar ģimenes locekļiem. Partnerattiecībās augstu tiks novērtēts tas, ja vairāk rūpes un gādību izrādīsi arī par savu mīļoto cilvēku.

Dvīņi

Prātā nāks vērtīgas idejas par gaidāmā atvaļinājuma plānošanu. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Tiks veltīts laiks kāda hobija pilnveidošanai. Vairāk laika velti sev un savām vajadzībām!

Vēzis

Līdz ar nedēļas sākumu saskatīsi vēl lielāku motivāciju censties un pierādīt sevi profesionālajā jomā. Manāmi uzlabosies tava materiālā situācija. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu radiem.

Lauva

Brīvdienās, ar savu spilgtumu un krāšņumu savās izpausmēs piesaistīsi apkārtējo izmanību. Izdosies plānotais pasākums! Tiecoties pēc neiespējamā vari palaist garām vērtīgas un finansiāli izdevīgas iespējas.

Jaunava

Nedēļas nogalē sīkas likstas un raizes var gadīties saistībā ar sadzīviskām lietām. Vairāk uzmanības var nākties veltīt veselību uzlabojošām procedūrām. Nedēļas vidū tiks saskatītas iespējas par jaunu mācību uzsākšanu.

Svari

Svarīgas atklāsmes piedzīvosi saistībā ar esošajām partnerattiecībām. Izdarot vairāk nekā plānots, gandarījums var nebūt tik liels kā cerēts. Pārmaiņas profesionālajā darbībā mudinās rast jaunu risinājumus.

Skorpions

Vairāk piedomāsi pie tā, kā vairot un celt savu profesionalitāti esošajā jomā. Tiks saņemts kāds vērtīgs piedāvājums. Jaunas sajūtas tiks piedzīvotas romantiskajās attiecībās. Atceries, ka tu neesi viens!

Strēlnieks

Brīvdienās spraigas sarunas domubiedru lokā var izkristalizēt to profesionālo jomu, kurai pievērties turpmāk. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies saglabāt vēsu prātu un neuzķerties uz nevajadzīgām provokācijām.

Mežāzis

Ļaujoties izaicinājumam un dodoties tālākā braucienā, gūsi vērtīgu un turpmāk ļoti noderīgu pieredzi. Nedēļas vidū var nākties izdarīt svarīgu izvēli saistībā ar mājām, ģimeni un radiniekiem.

Ūdensvīrs

Nedēļas nogalē nopietnāk pievērsīsies kāda jauna mācību materiāla apguvei. Prieku sagādās iegūtais rezultāts, darbojoties pie kāda sen iesākta projekta. Ciešākas kļūs attiecības ar radiniekiem.

Zivis

Panākumi savā profesionālajā jomā mudinās vēl vairāk pilnveidot savas prasmes un talantus. Romantiskajās attiecībās gūsi atbalstu un novērtējumu vien par to, ka esi. Ļaujies jaunām sajūtām un izaicinājumiem!

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.