Likteņa pirksts vai sagadīšanās? Darbā uzslavas vai aizrādījumi? Lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas horoskopu, esi gatavs dzīves mezgliem!

Auns

Jaunas iespējas tiks saskatītas savā profesionālajā darbībā. Pirms dod galīgo atbildi, rūpīgi izvērtē katru potenciālo darījumu partneri. Vairāk kopā būšanas mirkļu velti saviem tuviniekiem un draugiem.

Vērsis

Brīvdienās pavisam negaidīta papildu naudiņa ļaus materializēt kādu tavu sen lolotu sapni. Zīmīga satikšanās, ļaus paraudzīties uz aktuālo situāciju no pavisam cita skatu punkta. Notici savai intuīcijai.

Dvīņi

Aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar materiāliem izdevumiem bērnu interesēs. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no sarkastisku frāžu lietošanas. Manāmi palielināsies darba pienākumu apjoms.

Vēzis

Nedēļas nogalē kāds saviesīgs pasākums sniegs tev nepieciešamo sajūtu devu. Vairāk uzmanības tiks veltīts savas ģimenes interesēm. Pirms izdari savu izvēli, kāda pirkuma iegādei, apdomā labi!

Lauva

Prātā nāks spožas idejas kā savu profesionālo darbību pacelt par līmeni augstāk. Papildu ienākumi radīs nevajadzīgu tēriņus. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, izvairies no asākās vārdu sadursmes un apvainošanos par niekiem.

Jaunava

Brīvdienās brīnišķīgi pavadīts laiks kopā ar tuviniekiem ļaus apjaust jaunas vērtības dzīvē. Tavas rūpes un gādība tiks atalgota ar uzviju. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar papildus gūtajiem pienākumiem.

Svari

Spēcīgu sajūtu, jaudīgas enerģijas piepildīts no mīļota cilvēka puses, spēsi kalnus gāzt savā profesionālajā darbībā. Izdevies kāds radošais projekts radīs gandarījuma sajūtu sev un atzinību no pārējiem.

Skorpions

Nedēļas nogalē atļaujoties darīt kaut ko vairāk nekā vienmēr esi sev ļāvis, būs pareizā izvēle. Domas par kādu biznesiņa uzsākšanu tikai vairos tavu pārliecību par savām spējām. Ieklausies kādā viedā padomā.

Strēlnieks

Panākumi profesionālajā darbībā ļaus izpausties ar vēl lielāku vērienu. Priecīgs prāts, jēgpilnas idejas mudinās realizēt tās pēc iespējas ātrāk. Tiks gūtas papildu naudiņas saistībā ar kādu iepriekš uzsāktu darījumu.

Mežāzis

Brīvdienās prieku radīs saviesīgs pasākums pašu tuvāko lokā. Darba vietā tiksi atzinīgi novērtēts un tiks piešķirta arī kāda īpaša privilēģija. Labs laiks tiks piedzīvots kādā nedaudz tālākā braucienā.

Ūdensvīrs

Labas vēstis tiks saņemtas par gaidāmo projektu un sadarbību ar ārvalstīm. Iesaistīšanās kādā projektā ļaus atklāt teju vai neatklājamo. Tiks sasniegts iecerētais mērķis krietni vien ātrāk nekā plānots.

Zivis

Brīvdienās enerģijas lādiņu gūsi dodoties kādā izzinošā braucienā jautrā kompānijā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku saikne kļūs tik cieša, ka atliks vien brīnīties par to, ka brīnumi notiek, ja vien tiem tic!

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.