Jaunā darba nedēļa ir sākusies! Uzzini, kam šajā nedēļā gaidāmi panākumi darbā, kam attiecībās. Lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas horoskopu.

Auns

Patīkami pavērsieni darba vietā ļaus samierināties ar savu esošo pozīciju. Labs piedāvājums no priekšniecības puses pavērs papildu iespējas tavā profesionālajā darbībā. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem.

Vērsis

Nedēļas nogalē patīkami mirkļi tiks piedzīvoti esot kopā ar pašiem tuvākajiem. Patīkamas vēstis tiks saņemtas no sadarbības partnera. Darījumu attiecībās, apdomā labi, pirms ieguldi lielāku naudas summu.

Dvīņi

Brīvdienās tiks uzjundītas pacilājošas emocijas. Prieku sagādās cilvēki, no kuriem to vismazāk būsi gaidījis. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies ieklausīties viņu viedoklī. Darba vietā iestāsies miers un harmonija.

Vēzis

Pievēršanās kādām jaunām mācībām būs kā jauns atzars tava profesionālajā darbībā. Vairāk rūpju un gādības nāksies veltīt ģimenes locekļiem un gaidāmajam pasākumam. Darba vietā tavas idejas un iniciatīva tiks atalgotas.

Lauva

Brīnumjauka nedēļas nogale tiks piedzīvota pašu tuvāko draugu lokā. Partnerattiecībās tiks izgaismoti jautājumi, saistīti ar uzticēšanos viens otram. Profesionālajā jomā vēlams ir neieslīgt rutīnā.

Jaunava

Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds sens draugs. Klāt nākušais darbu apjoms ļaus izvērtēt savus spēkus un pārbaudīt savu izturību. Darījumu attiecībās pievērs uzmanību šķietami maznozīmīgiem sīkumiem!

Svari

Brīvdienās nāksies izvērtēt prioritātes un sakarā ar to tiks pasperts solis tuvāk savu sapņu piepildījumam. Profesionālajā jomā tiks gūta papildu peļņa. Mīļotā cilvēka rūpes un mīļums šonedēļ tiks augstu novērtēts.

Skorpions

Plānotais saviesīgais pasākums sniegs tev priekpilnas un pacilājošas izjūtas. Darījumu attiecībās esi vērtīgs uz niansēm, pirms paraksti svarīgu vienošanos. Romantiskajās attiecībās novērtē to, kas tev tiek dots.

Strēlnieks

Nedēļas nogalē veiktais finansiālais ieguldījums radīs ievērojamu peļņu. Iesaistīšanas kādā aizraujošā projektā dos iespēju likt lietā savas prasmes un talantus. Partnerattiecībās uzjundīs jauns sajūtu vilnis.

Mežāzis

Brīvdienas aizritēs pie darbiem, kas saistās ar kāda nozīmīga pasākuma plānošanu. Kompromisa rašana var nebūt tik viegla kā esi domājis. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu radiem. Atceries, ka brīnumi notiek!

Ūdensvīrs

Profesionālajā jomā ar savu ideju spēsi pārliecināt pat citādi domājošos. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Partnerattiecībās ļaušanās sajūtu valdzinājumam mudinās ātrāk pieņemt lēmumu. Nevilcinies ne mirkli!

Zivis

Darba vietā tiksi pie jauniem, atbildīgiem pienākumiem. Tavas prasmes un talants tiks atzinīgi novērtēts arī ārvalstīs. Ļaujies jaunām darījumu attiecībām! Attiecībās ar mīļoto, centies saglabāt sirdī katru laimes mirkli!

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.