Reizēm gaisā virmo gan īpaši pozitīvas, gan īpaši negatīvas emocijas. Iespējams, zvaigznes tev var palīdzēt pieņemt lēmumu. Lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto horoskopu!

Auns

Brīvdienās var nākties pārplānot savu darbu plānu, pateicoties kādam negaidītam pavērsienam. Uzlabojumi materiālajā jomā ļaus piepildīt kādu sapni. Attiecībās viss ritēs savu gaitu bez īpašiem pārsteigumiem.

Vērsis

Darba vietā saņemtais piedāvājums būs kā vērtīgs izaicinājums, kas ļaus apgūt noderīgas prasmes turpmākajā profesionālajā darbībā. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu radiem. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs cilvēks.

Dvīņi

Nozīmīga satikšanās nedēļas nogalē rosinās uz atklāsmēm un vērtīgām atziņām saistībā ar esošo darbu. Šaubas par savu profesionālo darbību var vēl vairāk uzvilkt jau tā tramīgo prātu. Ieklausies savās sajūtās.

Vēzis

Vērtīgi kopā būšanas mirkļi, kas piedzīvoti kopā ar saviem pašiem tuvākajiem piepildīs sirsniņu līdz malām pilnu. Panākumi profesionālajā darbībā, ļaus saprast to, ka esi savā vietā. Nepalaid garām vērtīgu darījumu.

Lauva

Ar sīkām darīšanām piepildīta tava ikdiena var radīt arī nelielu noguruma sajūtu. Prasme darīt un apvienot vairākus darbus vienā laikā būs tava šīs nedēļas augstāka prasme. Darījumu attiecībās centies saglabāt vēsu prātu.

Jaunava

Neplānoti naudas tēriņi nedēļas nogalē mudinās izvērtēt katru turpmāko nozīmīgo pirkumu. Nedēļas vidū var tikt dota iespēja apmeklēt kādu tev vērtīgu pasākumu. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.

Svari

Nedēļas nogalē var nākties čakli pastrādāt, lai paveiktu visus iekrājušos darbus. Nopietnāk pievērsīsies sava iesāktā projekta pilnveidošanai un noslīpēšanai līdz galam. Romantiskajās attiecībās klausi savai sirdij.

Skorpions

Manāmi uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Tiks augstu novērtētas tavas prasmes profesionālajā jomā. Šī sajūta mudinās censties vēl vairāk un pierādīt sevi vislabākajā veidā. Tiks apsvērta doma par došanos kādā ceļojumā.

Strēlnieks

Nedēļas nogalē sarežģījušās attiecības ar draugiem, izgaismos to, kas īsti draudzība tāda ir. Darba vietā augstā pienākumu apziņa liks pastrādāt vairāk nekā tev paredzēts. Atļaujies palutināt sevi ar kādu pirkumu!

Mežāzis

Esi vērīgs darījumu attiecībās un nepalaid garām kādu nozīmīgu, grūti pamanāmu niansi. Aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar turpmāko sevis pilnveidošanu un savas profesionalitātes rūpīgāku izkopšanu.

Ūdensvīrs

Veiksmīgi atrisināsies aktuālā finansiālā situācija. Svarīga saruna ar priekšniecību var dot iespēju tik pie kāda nozīmīgāka amata. Tiks apsvērta doma par došanos kādā profesionālās pieredzes gūšanas braucienā.

Zivis

Darba apjoms var kļūt tik liels, ka var pat nepietikt laika, lai paveiktu visu, kas sastājies rindā, līdz ar to arī naudiņas kļūs vairāk. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, sapratīsi cik vērtīgas un nozīmīgas tās tev ir.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.