Jaunā darba nedēļa ir sākusies! Zvaigznes sastājušās tā, ka kādam būs kāds jauks pārsteigums mājās, citam pārbaudījums darbā. Lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas horoskopu.

Auns

Nedēļas nogalē pacilājošas izjūtas tiks piedzīvotas kādā interesantā piedzīvojumā. Labas ziņas tiks saņemtas par piedalīšanos gaidāmajā projektā. Darba vietā nāksies izvērtēt savas prioritātes un rūpīgāk plānot savu laiku.

Vērsis

Veiksmīgs darījums tavā biznesa jomā radīs azartu, lai ar vērienu paplašinātu savu darbības jomu. Lai iegūtu mieru un harmoniju partnerattiecībās, velti laiku kopīgām aktivitātēm. Palutiniet viens otru!

Dvīņi

Brīvdienās spēsi paveikt daudz vairāk nekā esi ieplānojis. Prieka sajūta par paveikto pavadīs ik uz soļa. Darba vietā rūpīgāk izvērtē katru potenciālo sadarbības partneri. Izvairies no tēriņiem, kas saistīti ar greznumlietām.

Vēzis

Pavērsieni profesionālajā jomā mudinās rīkoties un pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, centies izvairīties no domstarpībām. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu radiniekiem.

Lauva

Veiksmīgi tiks nogludināti visi asumi un radušās neskaidrības partnerattiecībās. Tiks rasts veids kā savu iesākto projektu attīstīt šobrīd vislabākajā veidā. Nedēļas vidū var rasties neplānoti izdevumi, tāpēc plāno tos rūpīgāk!

Jaunava

Nedēļas nogalē, pievēršoties aktīvākam dzīvesveidam, manāmi uzlabosies tava pašsajūta. Var tikt saņemts kāds tev izdevīgs piedāvājums. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, rūpīgāk ieklausies viņu viedokļos.

Svari

Profesionālajā jomā var nākties saskarties ar sarežģītām situācijām, kas saistītas ar finansēm. Romantiskajās attiecībās izvairies no nepamatotiem greizsirdības uzplūdiem. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs.

Skorpions

Raizes par aktuālo situāciju darba vietā būs veltīgas. Tiks saskatītas papildu iespējas kā pierādīt savas prasmes vislabākajā veidā. Gandarījuma sajūtu gūsi, sarīkojot kādu tematisko pasākumu saviem draugiem.

Strēlnieks

Uzlabojoties finansiālai situācijai, radīsies arī jauni projekti, ko vēlēsies realizēt. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Patīkama satikšanās nedēļas vidū, ļaus apjaust patiesās dzīves vērtības.

Mežāzis

Iesaistīšanās jaunās aktivitātes, piepildīs tavu ikdienu ar daudz un dažādām situācijām, kuras būs jārisina nekavējoties. Neplānoti finansiāli tēriņi var radīt robu tavā bankas kontā. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Ūdensvīrs

Brīvdienās papildu peļņas iespējas tiks saskatītas, liekot lietā savu talantu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies izvairīties no nevajadzīgiem strīdiem. Panākumi profesionālajā jomā ļaus priecāties par sasniegto!

Zivis

Nedēļas nogalē dalīšanās ar savām zināšanām būs materiāli atlīdzināta ar uzviju. Attiecībās ar mīļoto cilvēku esi nedaudz pacietīgāks un neskrien notikumiem pa priekšu. Atceries, ka viss labais notiek tad, kad vismazāk to gaidi!

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.