Laiks uz vietas nestāv! Reizēm ir jāprot apvaldīt emocijas. Un atceries, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek. Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Nedēļas nogalē kāds veiksmīgs finansiāls ieguldījums radīs prieku gan sev, gan arī ģimenes locekļiem. Darbā uzlabosies saasinātā situācija, ja vien būsi saprotošāks un pretimnākošāks. Pavēro savas emocijas.

Vērsis

Veiksmīgi noritēs plānotie darbi. Tiks atrisinātas neskaidrības, kas saistītas ar kādu ārvalstu projektu. Nedēļas vidū līdzcilvēki prasīs papildu rūpes un uzmanību no tavas puses. Esi vērīgs, pirms uzticies kādam.

Dvīņi

Labs finansiālais darījums pavērs jaunas iespējas tavā profesionālajā jomā. Aktuāls kļūs jautājums saistībā ar dzīvesvietas pārplānošanu un labiekārtošanu. Tiks apsvērta iespēja par jaunām mācībām.

Vēzis

Brīvdienas pašu tuvāko lokā radīs priecīgas emocijas. Partnerattiecībās jaunas vēsmas ienesīs negaidīti, taču patīkami pārsteigumi. Tiks saņemtas labas ziņas saistībā ar izglītības iespējām ārvalstīs.

Lauva

Iekrājušies darbi liks par sevi manīt pat nedēļas nogalē. Attiecībās ar mīļoto cilvēku izvairies no nepamatotiem greizsirdības uzplūdiem. Darījumu attiecībās nebūs viegli rast kompromisu saistībā ar finansēm.

Jaunava

Darba vietā tiksi pie atzinīga novērtējuma, kas dos stimulu tikt galā ar vēl sarežģītākiem uzdevumiem. Kāds negaidīts finansiāls ieguvums manāmi uzlabos tavu materiālo situāciju. Notici veiksmei!

Svari

Priecīgas emocijas tiks gūtas pievēršoties kādam hobijam. Nedēļas vidū patīkama tikšanās ar sen neredzētu paziņu var pavērt jaunas iespējas profesionālajā jomā. Tiks uzsākta darbība pie kāda radoša projekta.

Skorpions

Brīvdienās kopīgi pavadītais laiks ģimenes lokā nostiprinās radnieciskās saites. Pievēršanās jaunam hobijam izkliedēs ikdienas rutīnu. Nedēļas vidū labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar nesen uzsākto biznesu.

Strēlnieks

Prātā nāks vērtīgas idejas, kuras gribēsies realizēt pēc iespējas ātrāk. Daudz laika un uzmanības šonedēļ tiks veltīts bērniem. Darba vietā nervus kutinošas situācijas mudinās mainīt ierasto vidi. Ieklausies savās sajūtās!

Mežāzis

Aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar finansēm. Izvairieties no nepārdomātiem pirkumiem. Iesaistīšanās kādā ārvalstu projektā ļaus likt lietā savas prasmes un talantus. Priecēs acīmredzamais rezultāts.

Ūdensvīrs

Tiks apsvērta doma par kādu mācību uzsākšanu. Motivējošas ziņas tiks saņemtas no darba devēja puses. Gaidāmais brauciens sagādās sīkas raizes un ķibeles, tāpēc lielāku uzmanību pievērs niansēm.

Zivis

Apjukuma sajūta partnerattiecībās ļaus visam ritēt savu gaitu. Atceries, ka viss notiks tā kā tam ir jānotiek. Papildu iespējas tiks saskatītas profesionālajā jomā. Nedēļas vidū gaidāma priecīga satikšanās ar sen neredzētu draugu.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.