Nedēļas horoskops (17.-23.aprīlis)

0

Kādus pārbaudījumus nesīs šī nedēļa? Kam jāpievērš uzmanība attiecībās darbā un mājās? Varbūt šonedēļ gaidāms kāds patīkams pavērsies, lasi savu horoskopa zīmes šīs nedēļas pgrognozi.

Auns

Pozitīvu sajūtu pārņemts metīsies klāt pie mājas un piemājas darbiem. Tiks apsvērta doma par dzīves telpas pilnveidošanas darbiem. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies izvairīties no sīkiem kašķiem un pārpratumiem.

Vērsis

Patīkami pavērsieni darba vietā mudinās saņemties un pildīt savus pienākumus ar vēl lielāku atdevi. Nedēļas vidū vērtīgs pirkums ļaus priecāties par tā praktisko lietderību. Pozitīvu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs.

Dvīņi

Neveikli pārpratumi komunikācijā ļaus pasmaidīt pašam par sevi. Jauniegūtās zināšanas pavērs jaunu ceļu tavā profesionālajā darbībā. Svarīgu lēmumu pieņemšanā paļaujies tikai uz sevi. Iepriecini sevi ar kādu pirkumu.

Vēzis

Brīvdienās veiksmīgi tiksi galā ar darbiem, kuri ir sakrājušies lielākā kaudzītē. Svarīgas ziņas tiks saņemtas saistībā ar gaidāmo projektu. Komunicējot ar daba kolēģiem, rūpīgāk pievērs uzmanību saņemtajai informācijai.

Lauva

Gandarījums par paveikto darbu būs lielāks nekā finansiālais ieguvums. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, izvairies no sīkām un nebūtiskām nesaskaņām. Tiks apsvērta doma par kāda jauna hobija ieviešanu savā ikdienā.

Jaunava

Brīvdienās prāts tiks nodarbināts par dzīves telpas pilnveidošanas darbiem. Iegūtās zināšanas būs brīnišķīgs pavediens tavā turpmākajā profesionālajā darbībā. Uzlabosies attiecības ar ģimenes locekļiem.

Svari

Izvērtējot iepriekš iegūto pieredzi, vērtīgāki kļūs Tavas turpmākas darbības rezultāti. Attiecībās ar mīļoto cilvēku centies būs iejūtīgāks un saprotošāks. Velti laiku darbiem, kuri kādu laiku tika atlikti malā.

Skorpions

Brīvdienās var tikt izvērtēta iespēja doties kādā piedzīvojumā Tiks atrasts laiks un iespējas jauna hobija pilnveidošanai. Patīkamas ziņas tiks saņemtas saistībā ar jauniem darba piedāvājumiem. Velti laiku sev!

Strēlnieks

Labs padoms no tev nozīmīga cilvēka, dos iespēju ar lielāku jaudu sasniegt vēlamo rezultātu. Nedēļas vidū vairāk uzmanības tiks veltīts sadzīviska rakstura jautājumiem. Mēģini paraudzīties uz aktuālo situāciju no gaišākās puses!

Mežāzis

Brīvdienas aizritēs pašu tuvāko cilvēku kompānijā sirsnībā un mīļumā. Jaunas zināšanas un prasmes nāks par labu tavas personības izaugsmei. Nedēļas vidū izvairies no pārpratumiem un domstarpībām darba vietā.

Ūdensvīrs

Panākumi tavā intelektuālajā darbībā mudinās pievērsties kādam jaunam projektam. Attiecībās ar līdzcilvēkiem neuzņemies pienākumus, kas nav tev pa spēkam. Priecēs kāds papildu naudiņas guvums.

Zivis

Jaunas atklāsmes par aktuālo situāciju ļaus samierināties ar to, kas ir. Vērtīgs kopā būšanas laiks tiks piedzīvots kopā ar mīļoto cilvēku. Darba jomā apziņa, ka esi īstajā vietā dos lielāku stimulu profesionālās darbības pilnveidošanai.

Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.