Foto: Unplash.com

Jaunās nedēļas noskaņa – darbs,  darbs, darbs. Taču jāatceras, ka viss, kas notiek, notiek uz labu! Lasi astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas horoskopu un uzzini, kas sagaida tevi? 

Auns

Zīmīgs pavērsiens tavā radošajā darbībā ļaus parādīt savus talantus visspožākajās krāsās. Darba vietā rūpīgāk pārbaudi saņemto informāciju, kas var izmanīt tavus darba plānus. Atceries, ka viss vienmēr notiek uz labu!

Vērsis

Vērtīgi būšanas mirkļi tiks piedzīvoti kopā ar pašiem tuvākajiem. Labas ziņas tiks saņemtas no ārvalstu darījumu partneriem. Jaunais biznesa projekts uzņems aizvien jaudīgākus un jaudīgākus apgriezienus.

Dvīņi

Nozīmīgas sarunas nedēļas sākumā ļaus paraudzīties uz aktuālo situāciju no pavisam cita skatu punkta un izdarīt nozīmīgu izvēli. Finansiāli tēriņi var pārsniegt plānoto izdevumu apjomu, tāpēc iepērcies prātīgi!

Vēzis

Nedēļas nogalē piedāvātais papildu darbiņš būs lielisks veids kā izlīdzināt līdzšinējos finansiālos robus. Īpaša dāvana, kas saņemta no mīļotā cilvēka puses, radīs prieka izjūtu. Ļaujies piedzīvojumam!

Lauva

Profesionālajā jomā tiks sasniegts iecerētais mērķis, taču tas būs kā lielisks virzītājspēks ceļā uz jaunu virsotņu iekarošanu. Patīkamas vēstis tiks saņemtas saistībā ar jauno projektu. Apzinies savu vērtību!

Jaunava

Nedēļas nogalē prāts būs noslogots ar kādu biznesa projektu. Izvērtētie visi plusi un mīnusi ļaus ar straujākiem soļiem virzīties pretim saviem panākumiem. Partnerattiecībās izvairies no nepamatotu pārmetumu izteikšanas.

Svari

Iestājusies skaidrība tavā profesionālajā jomā radīs drošības sajūtu. Darījumu attiecībās – neskrien notikumiem pa priekšu un ļauj, lai viss rit savu gaitu.  Tiks atgūts tas, kas iepriekš tika šķietami zaudēts.

Skorpions

Harmoniskākas romantiskās attiecības ļaus piedzīvot vēl nebijušas izjūtas. Darba vietā atzinīgi tiks novērtētas tavas prasmes un profesionālā meistarība. Manāmi uzlabosies Tava finansiālā situācija.

Strēlnieks

Brīvdienās metoties ziemas piedzīvojumos, piepildīsi sevi ar nepieciešamo sajūtu devu. Darba vietā, pateicoties savam plašajam zināšanu klāstam, spēsi atrisināt sarežģījušos situāciju. Paraugies uz visu pozitīvāk!

Mežāzis

Darba vietā var nākties pildīt pienākumus, kas neietilpst tavu pienākumu sarakstā. Sarežģījušās attiecības ar daba kolēģiem radīs neveselīgu atmosfēru darba vidē. Esi pacietīgs un viss atrisināsies!

Ūdensvīrs

Nedēļas nogalē sirsnīgas sarunas domubiedru kompānijā raisīs arī jaunus biznesa plānus. Nepalaid garām ienesīgu darba piedāvājumu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies būt iejūtīgāks un saprotošāks.

Zivis

Pievēršanās kādam nedaudz piemirstam hobijam, ļaus to izcelt vēl košākās krāsās un ar pavisam jaunu tendenci. Arī profesionālajā jomā izaicinājumu netrūks. Savu prasmju pielietojums tiks atzinīgi novērtēts tieši materiālā izteiksmē.

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.