Jaunais nedēļas horoskops jau gaisā! Šajā nedēļā kopējo noskaņu varētu raksturot ar vienu vārdu – izvēle. Lasi, kas sagaida tevi, ņem vērā padomus! Lai veiksmīga tava jaunā darba nedēļa!

Auns

Nedēļas nogalē nākušās atklāsmes saistībā ar tavu nodarbošanās jomu, dos stimulu pilnveidoties ar aizvien spēcīgāku jaudu. Tevī mītošais sacensību spars mudinās sasniegt vēl nebijuši labus rezultātus.

Vērsis

Vērtīgas iepazīšanās šonedēļ pavērs jaunu ceļu tava esošā biznesa projektā. Tiks sasniegts iecerētais rezultāts. Uzlabosies finansiālā situācija. Attiecībās ar līdzcilvēkiem, centies ieklausīties viņu sniegtajos padomos.

Dvīņi

Brīvdienās jautrus un priekpilnus brīžus piedzīvosi pašu tuvāko kompānijā. Var tikt saņemts vilinošs piedāvājums doties kādā relaksējošā braucienā. Labas ziņas tiks saņemtas no kādas valsts iestādes.

Vēzis

Ļaujoties sajūtu valdzinājumam spēsi rast iedvesmu kādam jaunam, radošam projektam. Katra pozitīvā atsauksme par tavu darbu mudinās censties arvien vairāk un vairāk. Nedēļas vidū gaidāms labs darījums.

Lauva

Brīvdienas aizritēs čakli strādājot pie projekta, kas būs pamatīgs atspēriena punkts tavā turpmākajā karjerā. Vairāk laika un uzmanības veltot saviem tuviniekiem, sabīdīt kopā savstarpējās attiecībās radušās plaisas.

Jaunava

Manāmi nāks klāt veicamo pienākumu apjoms, kas ļaus apgūt tev vēl līdz šim nezināmas prasmes. Romantiskajās attiecībās jauns sajūtu vilnis mudinās izvērtēt savu esošo statusu un pozīciju.

Svari

Brīvdienās skaisti un sirsnīgi mirkļi tiks piedzīvoti kopā ar mīļoto cilvēku. Tiks izdarīta nozīmīga izvēle saistībā ar savu turpmāko profesionālo darbību. Manāmi uzlabosies tava pašsajūta un veselība kopumā.

Skorpions

Jūtīgāka reakcija uz apkārtējo viedokļiem un piezīmēm mudinās būt pašam par sevi un paļauties tikai un vienīgi uz savām zināšanām un prasmēm. Papildu gūtās naudiņas nedēļas vidū ļaus sevi palutināt.

Strēlnieks

Veiksmīgi noslēgtais darījums dos iespējas savas prasmes un zināšanas pielietot arī kādā ārvalstu projektā. Nedēļas vidū patīkama sengaidītā satikšanās būs kā jaudīgs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Mežāzis

Brīvdienās pabūšana pašam ar sevi un netraucēta atpūta būs lielākā vērtība. Darba vietā augstus sasniegumus gūsi, pilnveidojot jau savas esošās prasmes. Izvairies no nevajadzīgām nesaskaņām ar darba kolēģiem.

Ūdensvīrs

Jauna un vērtīga pieredze tavā profesionālajā darbībā radīs vēl lielāku pārliecību pašam par sevi. Pakāpjoties augstāk savā statusā, arī finansiālais ieguvums būs ievērības cienīgs. Atļaujies sevi palutināt!

Zivis

Nedēļas nogalē pievēršoties jaunam hobijam spēsi rast harmoniju sevī. Attiecībās ar mīļoto cilvēku kļūs tik dvēseliski ciešas, ka izgaisīs pat vismazākās šaubas. Tiks saņemts ienesīgs sadarbības piedāvājums. Nepalaid to garām!

Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.