Foto: Pexels

Merkurs ir viena no tām planētām, kurām piemīt īpaša nozīme, tā var ietekmēt dažādas dzīves sfēras. Aizvadītās nedēļas sestdienā, 30.janvārī, Merkurs kādu laiku atradīsies retrogrādā pozīcijā.

Šādā pozīcijā, ar visām tās sekām, mums nāksies sadzīvot līdz pat  21. februārim.

Latvijā plaši zināmais astrologs Kristaps Baņķis, 2010.gadā ieviesa apzīmējumu “Dižčiks”, tādējādi uzsverot retrogrādā Merkura perioda jēgu, kas īpaši jaudīgi izpaužas dienās, kad sakrīt ar Čika laiku.

Planētas atrašanās retrogrādā pozīcijā nozīmē to, ka attiecīgos laika periodos, raugoties no Zemes, planētas var atrasties šķietamā atpakaļgaitas kustībā. Tas saistās ar planētu virzības ātruma atšķirībām. Retrogrādos laika periodos tiek apgrūtināta procesu, darbību virzība un sekmīga izdošanās tajās jomās, par kurām atbild konkrētā planēta.

Astroloģe Inita Dilāne skaidro, ka planēta Merkurs atbild par visa veida komunikāciju, tirdzniecību, darījumiem, sakariem, pārvietošanos, ceļojumiem, satiksmi, informāciju, mācībām (kursiem, semināriem, webināriem), dokumentiem, kaimiņiem, reklāmu, mehānismiem, sīkumiem, atslēgām, velosipēdam, kontaktiem (vadiem, kabeļiem), maziem dzīvniekiem. Cilvēka ķermenī – pleci, plaukstas, pirksti.

Šajā periodā aktuālas kļūs visas šīs jomas, (var piemeklēt dažādas ķibeles, pārpratumi), taču katram konkrētie izpausmes veidi var būt/nebūt atšķirīgi – atkarībā no katra paša individuālā horoskopa un attiecīgās zonas, ko Mekurs pārvalda un kur atrodas horoskopā. Vēršoties pie sava astrologa, to var uzzināt, kā šis laiks rezonēs tieši ar jums un kādas dzīves jomas tas akcentēs.

Pārpratumi komunikācijā, baumas, apvainošanās

Retrogrādā Merkura laikā parasti ir novēroti pārpratumi komunikācijā, pazūd svarīgi papīri, dokumenti, informācija var tik pārprasta, rodas apvainošanās, baumas un uzpūstas ‘pīlītes’ gluži bez pamatojuma. Palielinās arī kļūdu skaits, raksturīga arī neuzmanība un aizmāršība. Var gadīties dažādi misēkļi ar naudas pārskatījumiem, iegādātām biļetēm uz koncertiem, pasākumiem, ceļojumiem.

Astroloģe mini, ka šajā laika periodā nav ieteicams veikt nozīmīgus pirkumus, tieši – sadzīves tehniku, elektropreces, mobilās, viedierīces un datorierīces. Tieši šīs ierīces šajā laikā ir jāsaudzē no pārslodzes, no savas neveiklības, neuzmanības un garnadžiem. Arī velosipēdus, atslēgas, naudas makus, dažādus sīkumus – auskariņu, vienu zeķi, vienu kurpi, kas mistikā viedā pēkšķi kaut kur pazūd.  Dzīvnieki (suņi, kaķi pazūd), slēdzenes sabojās, atslēgas nolūzt. Visvisādi sīkumi, kas padarīs raibāku un var būt pat ar humoru piepildītāku Tavu ikdienu.

Šoreiz Merkurs atradīsies Ūdensvīra zīmē, kas tieši saistās ar tehniku, elektro, datorierīcēm un citām viedierīcēm – tātad saudzējiet, nepārslogojiet un uzmaniet tās no garnadžiem. Pieaug displeju saplaisāšanu jeb tautā dēvēto “spaideraplikāciju” skaits, pārslodze, pārdegšana, uzsprāgšana. Kā arī tās var nedarboties tā kā jums gribētos, bet gan izvēlēsies rīkoties pašas savā, brīvajā režīmā – zvana kam grib un noklusē to ko grib, mistiski atsakās darboties. Arī jaunu datoru, viedtālruni šajā laikā nav ieteicams pirkt.

Ūdensvīrs atbild arī par aviāciju – tātad var rasties pārpratumi ar aviokompānijām – nopirktās aviobiļetes var tikt mainītas, veiktas ārkārtas nosēšanās tehnisku iemeslu dēļ, reisi pārcelti vai kompānija paziņo, ka vienkārši tāds reiss neeksistē vai pārdots ir vairāk biļešu nekā reāli lidmašīnā ir vietu – arī tādi gadījumi ir novēroti.

Ne tikai melns, bet arī balts

Taču Merkura retrogrādajam laikam ir arī pozitīvas iezīmes: tas “mudina” atgriezties pie iesāktām un nepabeigtām mācībām, lai tās paveiktu kvalitatīvāk, jēgpilnāk un pamatīgāk. Aizpildītu tukšos zināšanu laukus. Tiks satikti, uzzvanīs, uzrakstīs kādi senāki, nedaudz piemirsti paziņas, klasesbiedri, laikabiedri, un tas ir pats foršākais šajā laikā!!

Atceries, ja Merkura retrogrāda laikā kaut kas zūd, iet vai dodas prom, ļoti liela iespējamība, ka atradīsies un atgriezīsies!

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.