Kā zināms, aizvadītajā svētdienas, 13.septembra, vakarā televīzijas pirmizrādi piedzīvoja šovs “Balss maskā”. Jau pirmajā raidījumā kāda no maskām krita. Kā izrādās, prasmīgi zem Cikādes maskas slēpās uzņēmēja un mūzikas menedžere Elita Mīlgrāve.

Šovā Elita Mīlgrāve izpildīja Kailijas Minogas dziesmu Can’t Get You Out Of My Head. 

Sarunā ar portālu skaties.lv dalībniece atklāj, ka ar nodomu izvēlējusies dziesmu angļu mēlē, lai netiktu saistīta ar latviešu mūziku.

Viņa sarunā atklāj arī to, ka, skatoties kolēģu priekšnesumus, sapratusi, ka vajadzēja vairāk ļauties trakulībām. Tomēr Mīlgrāve dalību šovā nemaz nenožēlo, jo ir pat nedaudz žēl – “Biju iecerējusi kādā no nākamajiem numuriem dejot, taču diemžēl tik tālu netiku,” portālam noteic Elita.

Arī savā Facebook profilā Elita Mīlgrāve izsaka pateicību par iespēju ņemt dalību šovā un pasakās visiem, kuri teikuši labus vārdus.

Elita apliecina, ka ”Balss maskā” aizkulisēs tiešām viss notiek milzu slepenībā. Dalībnieku mēģinājumi notiek pavisam atšķirīgos laikos, lai būtu drošība, ka neviens nevienu nesatiek, visi mākslinieki paraksta stingrus līgumus, kas liedz par dalību šovā stāstīt pat ģimenes locekļiem, vēsta portāls skaties.lv.

Nākamais raidījums jau šo svētdien.

Arī “dīvānu ekspertiem” ir ko teikt – ne tikai par dalībniekiem, bet arī par žūriju jeb detektīviem

Mirkoblogošanas vietnē Twitter.com “dīvānu eksperti” izsaka savu viedokli par šovu.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.