Latvijā radīts jauns, košs un dzīvespriecīgs sporta apģērbu zīmols , kā arī ļoti ērts un kvalitatīvs sporta apģērbs WINGS Activewear. Apģērbu līnijas idejas autore un radītāja Beatrisa Trušina atzīmē, ka tas paredzēts gan iekštelpu treniņiem, gan aktīvai laika pavadīšanai dabā.

Jāsaka, ka apģērbu līnija patiesi ir koša un dzīvespriecīga.

Vienlaikus līnijas radītāja norāda, ka apģērbs tiek ražots sublimācijas tehnoloģijā, kurā krāsu iespiež audumā un padara to nodilumizturīgu. Ražošanai tiek izmantots augstas kvalitātes sporta audums, kas ir elastīgs, cieši pieguļošs, necaurspīdīgs un ātri žūstošs.

Par apģērbu līnijas tapšanu tās idejas autore un radītāja B. Trušina stāsta: “Kustība vienmēr ir bijusi daļa no manis, tā ir mana sirdslieta. WINGS stāsts ir par to, kā kustība iedvesmo un paceļ spārnos. Radot šo apģērbu līniju, kā galveno mērķi esmu izvirzījusi nodot tālāk ne tikai produktu, bet arī sajūtas, kas nāks līdzi, esot košajā apģērbā. Vēlos, lai dzīvespriecīgās krāsas iedvesmo un ļauj iemīlēt kustību, sajūtot spēku un piepildījumu, ko tā mums sniedz.”

 

View this post on Instagram

 

Košas krāsas mūs iedvesmo! Vai tie ir mūsu elektrozilie legingi, vai zaļš mežs – efekts ir līdzvērtīgs! ?

A post shared by WINGS (@wings_activewear) on

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.