Kosmētika ar zīmolu Dzintars, kuru pazīst un gadiem iemīļojuši daudzi patērētāji, veikalu plauktos nonāks jau šā gada martā, prognozē uzņēmuma pārstāvji, ja Covid-19 izplatība un valsts noteiktie ierobežojumi būtiski neietekmēs uzņēmuma darbību.

Dzintars kosmētikas ražotne turpmāk strādās ar zīmolu H.A. Brieger. Jau veiktas atbilstošas izmaiņas Uzņēmumu reģistrā, mainot arī SIA Dzintars Production juridisko nosaukumu uz SIA H.A. Brieger.

Dzintars kosmētikas ražošanas pirmsākumi ir meklējami 1849.gadā, kad Heinrihs Ādolfs Brīgers Rīgā dibināja ziepju un parfimērijas fabriku, kas vēlāk trīs paaudzēs kļuva par Latvijā vienu no lielākajiem kosmētikas ražotājiem. Iegādājoties ražotni, mūsu mērķis ir atgriezt Brīgera pieeju – lēnām, izsvērti un rūpīgi veidot produktus mūsu laika dinamiskajai pasaulei. Mēs sāksim ar patērētājiem tik iemīļoto Dzintars produkciju, pakāpeniski veidojot jaunas produktu līnijas ar jauniem zīmoliem,” skaidro H.A. Brieger vadītāja un līdzīpašniece Anastasija Udalova.

H.A. Brieger vadītāja un līdzīpašniece Anastasija Udalova

Šī brīža prognoze liecina, ka martā veikalu plauktos nonāks Dzintars zīmola produkcija. Pirmie produkti, kas patērētājiem būs pieejami, būs ķermeņa kopšanas līdzekļi – lūpu balzami, dušas želeja, ķermeņa un roku krēmi, kā arī šķidrās ziepes. Pakāpeniski tiks paplašināts patērētājiem pieejamais Dzintars produktu klāsts.

“Strādājot pie Dzintars produktu izveides, īpašu uzmanību pievērsām tam, lai produkcija būtu maksimāli dabiska, bet vienlaikus pieejama plašai sabiedrībai. Mūsu mērķis ir vismaz 94% dabisku sastāvdaļu produktā, lai cilvēkam veikalā nebūtu jāizvēlas starp cenu un dabiskumu,” skaidro uzņēmuma vadītāja Anastasija Udalova, norādot, ka Dzintars produktu līnija saglabās iepriekšējo cenu kategoriju – pieejamu plašai auditorijai.

Publicitātes foto

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.