Kalniņš satiek Smuko – jauna interpretācija par klasisko “Apvij rokas”

0

“Dziesmas “Apvij rokas” aranžējums tapa 2018.gada sākumā, kad man dzīvē sākās izaicinošs, bet reizē arī skaists periods, kurā mana dzīve savijās ar cilvēkiem, kas pārvērta manu dzīvi un attieksmi pret to tieši tik skanīgā melodijā, kāda ir “Apvij rokas”. To pārmaiņu laiku, kad sākas divu cilvēku dzīves ceļu caurvīšanās, arī es ar šo dziesmu esmu vēlējies nodot ikvienam, daloties ar šo melodiju. Tagad vēl vizuāli ietērpusi manu sajūtu saviļņojošā veidolā ir video māksliniece Marija Migliniece,” stāsta ģitārists Gints Smukais.


“Arī no manas puses mūzikas video ir kā kaverversija savulaik tapušajam oriģināldziesmas video. Aranžējuma vizuālajā atspoguļojumā vēlējos radīt vieglu domu lidojumu, par ko kļuva rudens sakritušo lapu aleja Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā savienojumā ar Ginta ģitārspēli un Raita Lapāna māksliniecisko redzējumu caur kameras objektīvu. Tā tapa mūsu jutekliskais kopdarbs,” atklāj video māksliniece Marija Migliniece

Skaņdarbs “Apvij Rokas” ir viens no 11 oriģinālskaņdarbiem, kas 2018.gada augustā kā izauklēts bērns albuma “Frourish” veidolā nonāca pasaulē un arī tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons 2018.kategorijā “Debijas albums”.

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.