Foto: Pixabay.com

Gada pēdējā diena tiks aizvadīta uz diezgan saspringtu emociju fona. Mēnestiņš Vēža zīmē radīs jūtīgāku un emocionālu noskaņu. Kādam būs piezagusies nostalģija par to, kā ir bijis, kā svinēts iepriekš. Gremdēšanās atmiņās, ieskatīšanās pagātnē, izcilājot visu piedzīvoto gan priecīgo, gan skumjo.

Nav ieteicams ļauties skumjām, pēc iespējas sirsnīgāk un mīļāk šo dienu pavadi pašu tuvāko lokā. Pat, ja nav iespējams satikties, piezvani, uzraksti, lai vismaz virtuāli radītu kopā būšanas laiku.

Šogad ēdienam tiks pievērsta īpaša uzmanība. Galdā tiks celtas pašas gardākās un tradicionālākas receptes un bērnības garšas. Pāris stundas pirms gadumijas Mēnestiņš pāries Lauvas zīmē.

Ja pa dienu emocijas tika izdzīvotas sevī, tad vakarā tās tiks izpaustas un āru, nodemonstrētas un pat dramatizētas. Pieaugs drosme kādam kaut ko uzrakstīt, pateikt vai paust savu viedokli publiskajā telpā, lai tikai pievērstu sev uzmanību.

Arī greznībai un ekskluzivitātei būs īpaša nozīmē. Pat esot mājās, ir jāuzvelk sava īpašā kleita, svētku krekls, greznākās rotas un jāizšauj pats labākais šampanietis!

Horoskopu sastādīja astroloģe Inita Dilāne.

Laimīgu Jauno gadu!

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.