Foto: Pixabay.com

Autore: Gunta Kūla

Klāt gada nogale, neliels satraukums par nākamo gadu, pārdomas par šajā gadā piedzīvoto un cerība par nākamo gadu. Chillpill.lv piedāvā ar mazu acs kaktiņu ielūkoties nākotnē; sarunā astroloģe Ilze Reiha būs kā starpnieks starp Visumu un Zemi. Kā sagaidīt jauno, 2021.gadu? Vai nepieciešams veikt kādu īpašu rituālu Vecgada vakarā? Kam jaunais gads būs veiksmīgāks, kam ne tik veiksmīgs? Ļaujies maģijai un ceļo laikā kopā ar mums!

Astrologi šobrīd jūtas līdzīgi kā “amata brāļi” meteorologi, kas vēlētos brīvdienās solīt siltu un saulainu laiku, bet realitāte paredz kaut ko pilnīgi citu. Turklāt nav īsti pārliecības ne par ko, drīzāk ir šaubas un neziņa par tuvāko nākotni, kā jau ikvienas profesijas pārstāvim, tā, iesākot sarunu, teic astroloģe.

“Gribētos teikt, ka viss ir Dieva rokās, tomēr kaut kādu prognozi jau gaida ikviens, tāpēc centīšos būt optimistiska, bet nesolīšu arī kliņģerlietiņu. Arī tāpēc, ka visiem viena prognoze nekad neder. Tieši tāpat kā, kad vienā Latvijas vai pasaules daļā līst, citur spīd saule. Laika ziņā esam spiesti pieņemt savas klimata zonas īpatnības un dabas untumus, tāpat arī jārespektē savas individuālās dzimšanas kartes planētu stāvoklis. Jo tas, kas der visiem, neder nevienam!”

Astroloģe interesentiem tomēr iesaka apdomāt par individuālu konsultāciju, jo, kā jau viņa teica, visiem viena prognoze nekad nederēs. Kad lēmums pieņemts doties pie astrologa, jāzina savs dzimšanas laiks, un tikai tad varam uzzināt, vai mūs skars kopējā planētu enerģētika. Kāds būs katra individualais gads. Varbūt jūti aicinājumu mācīties astroloģiju? Vairāk uzzināsi, spiežot šeit. 

Vai Žurka paņems līdzi visu piedzīvoto 2020.gadā?

“Jācer, ka aizejošais metāla Žurkas gads, kad kā žurkas tupējām alās, izplatījām slimības un veidojām uzkrājumus, dzīvojām ģimenēs, strādājām paslepus), sākot ar februāri (11.02.2021.), kad to nomainīs metāla Vērsis, paņems līdzi visu piedzīvoto ārprātu vismaz uz kādiem 20 gadiem, (kas ir tieši metāla Žurkas stihijas cikls).”

Metāls Austrumu kultūrā saistās ar cīņu (zobens, vairogs – uzbrukums, aizstāvība). Vērsis arī cīnīsies un aizstāvēsies, bet jācer, ka tas būs stiprāks un veselīgāks. Enerģētika noteikti mainīsies. Senie austrumu gudrie bija zinoši un viedi, saskatīja arī gadu ciklu sakritības dabā.

Klasiskajā astroloģijas skatījumā planētas arī mazinās spriedzes aspektus, tomēr visa gada garumā vēl joprojām spriedze un satraukums nemazināsies. Laikam jau pārāk daudz piedzīvots bija šī gada garumā. Daudz filozofēts par to, kāpēc tas notika, par ko cilvēcei jāaizdomājas, tas gan lai paliek katra paša prātojumos, domīga ir astroloģe.

Mēs lūkosim nākamā gada enerģētiku, kas jau šobrīd sāk mainīties, jo lielā planētu trijotne beidzot sāk atdalīties viena no otras, izkliedēdama koncentrēto problemātiku pasaulē – ļoti uz to cerēsim.

Grūtāks gads būs četru zodiaka zīmju pārstāvjiem

Astroloģe prognozē, ka grūtāks gads varētu būt četru zodiaka zīmju pārstāvjiem, kuras var sajust vēl lielu satraukumu un spriedzi arī nākamā gada laikā: Ūdensvīri, Lauvas, Vērši un Skorpioni – vēl jo vairāk tāpēc, ka šo zīmju pārstāvjiem svarīga pārticība, stabilitāte un izaugsme.

Neko darīt, drusku jāpaciešas, nosaka astroloģe I. Reiha.

Kādam klāsies arī labāk

Labāk var klāties gaisa stihijas zīmēm: Svariem, Dvīņiem un zināmā mērā arī Ūdensvīriem, īpaši finanšu tēmās, īpašumu jautājumos šo zīmju pārstāvji būt uzvarētāji.

Jaunavām, Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem jārēķinās ar šaubu periodu, dīvainām izjūtam, psiholoģisku nospiestību, kas ik pa laikam dzīvē var būt sajūtama.

Vērši, Mežāži un Jaunavas joprojām var savās dzīvēs mainīt kaut ko pat globāli. Vēžiem tāds neitrāls gadiņš, ar tendenci kaut ko mainīt savā dzīvē. Savukārt auniem varētu būt tādas kā paralēles un vēlme vai nepieciešamība savienot nesavienojamo, tāds duāls gads katram savā jomā.

Pavasaris atnesīs gaišākas domas

Astroloģe I. Reiha noteic, ka gada sākums var paiet diezgan lielā neziņā un saspringumā, bet no aprīļa, maija un vasarā enerģētika var atkal būt labvēlīga. Izskatās, ka sirdis mierīgākas var būt gada otrajā pusē, kad nāks nopietns risinājums vairākām tēmām pasaulē. Vispraktiskākie cilvēki kļūs inovatīvāki un respektēs jaunās idejas, godās zinātniekus.

Ko zvaigznes saka par vakcīnām?

Ja ir runa par vakcīnām, kas tagad izraisa lielu sabiedrības interesi, pirmajā pusgadā cilvēkus māks šaubas un neziņa, kāpēc un vai vajadzīga, vai vakcinēties? Tomēr gada otrajā pusē cilvēki jau būs kļuvuši saprotošāki un mierīgāk reaģēs un izmantos piedāvājumu vakcinēties.

Es pati ļoti ticu, ka kopīgiem spēkiem šis neredzamais ienaidnieks tiks uzvarēts! Bet cīņa jau vēl būs, kā jau metāla Vērša gadā! Galvenais ir noturēties seglos, ko arī visiem novēlu!

Ieteikumi Vecgada vakaram – kā ģērbties, kā sagaidīt?

Ja ir runa par tādiem sīkumiem, ko vilkt mugurā, un ko ēst, kā sagaidīt Jauno gadu, tad vaļa jūsu iztēlei! “Vērša gads sākas tikai 11.februārī, ja vēlaties izrādīt cieņu Vērsim, tad sagaidiet minētās dienas vakaru ar svētku galdu vērsim, tikai steiku neēdiet,” nosmejas astroloģe.

“Baudiet ko veselīgu, bet sātīgu, spēcinošu! Tad jau viss būs labi! Glaudiet vērsīti pa spalvai, nevelciet mugurā sarkanu krāsu un neklājiet sarkanus galdautus, nekaitiniet Jauno gadu,” silti iesaka astroloģe.

Metāla Vērsim patiks visi metāliskie toņi: sudrabs, varš, zelts, melns, balts.

Rituāli Vecgada vakaram

Rituāli arī varētu būt katra ģimenē savi, jau ierasti – sveču liešana, laimes liešana, zīlēšana, lūkošanās debesu jumā pēc kādas krītošas zvaigznes, pusnakts mežā pie eglītes vai uz savas dzīvokļa lodžijas, vēlējumi saviem tuvākajiem, kāds sveiciens, kas nav izmērāms naudā, bet tādās dvēseliskākās kategorijās.

Atbildot uz jautājumu, vai klusi sagaidīt, vai ar skaļām gavilēm sveikt Jauno gadu, astroloģe atbild, kā pati saka, tā, pēc sajūtām: “Svētku sajūta jau dzīvo mūsos pašos –radām to, uzburam to, lai ir skaisti, jauki, priecīgi! Man šķiet, ka būtu labi, ja cilvēki vienotos kopīgā domā un kopīga lūgsnā par Pasauli un tās bērniem! Lūgtu piedošanu un piedotu visu un visiem! Atrastu laiku kādam klusuma brīdim, bet ne skumjām, jo Pasaulē viss notiek tā, kā tam jānotiek!”

Turpinot, viņa saka: “Sagaidīt vajadzētu ar smaidu, ar cerību, ar jauniem sapņiem, jaunām idejām, jo, kā runā senā laba gudrība, – kā sagaidīsi, tā vadīsi šo gadu! Dzims “bērns” – Jaunais, 2021.gads! Vai tad kāda māte domā, ka viņas jaundzimušais būs problemātisks bērns? Nē taču – viņam jābūt veselam, ņipram un skaistam! Ja tas būtu cilvēks, es viņu raksturotu šādi: uzņēmīgs, atbildīgs, aktīvs, kustīgs, šarmants, vadošs, varošs, bagāts, slavens, ar plašu redzesloku, neparasts, ar spēcīgu ticību labajam!”

Ko augstākie spēki būs sarūpējuši, tā arī dzīvosim! Pieturēsimies pie Vinnija Pūka teiciena par labāko dienu, kas ir šodiena, un teiksim, ka labākais gads ir gads, kurā dzīvojam šeit un tagad!

Astroloģe mīlestībā vēl veselību visiem Jaunajā gadā!

1 COMMENT

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.