Autore: Gunta Kūla

Enerģija. Viņa teic, ka viss ir enerģija. Viņa ir ļoti pašpārliecināta, zina, ko grib. Viņa arī citiem palīdz saprast dzīves aicinājumu, dzīvot ar prieku. Viņa vairākkārt atkārto, ka “tu esi autentiska un ļoti unikāla būtne”. Šķiet, ka viņa saka to kā mācību, lai [es] dzirdu, bet patiesībā, lai arī tu to dzirdi. Viņu sauc Santa Eglīte. Santa ir zīmola AmurA lifestyle dibinātāja. Par zinātni un mistiku, par ikdienas darbu un cilvēku dziļumu, par to, ko prāts dara ar tavu dzīvi – chillpill.lv saruna ar alternatīvo transformācijas terapeiti. Starp citu, noslēgumā būs arī uzdevums tev! 

Lai nedaudz ieskicētu Santas personību, var spriest pēc viņas sacītā: “Es nezinu, kas man būtu jāpasaka, lai kāds spētu izsist manu iekšējo mieru. Es daru darbu tiem, kuri ar mani no sirds rezonē.” Santa nemaz nav iedomīga, var tikai apbrīnot viņas pašpārliecinātību, diemžēl vairumam cilvēku tās trūkst. Taču tas bijis pamatīgs darbs ar sevi.

Kā ierasts, sāksim ar iepazīstināšanu. Santa ir latviešu daiļava, taču jau desmit gadus par savām mājām sauc Dāniju. Santas darbs un zīmola misija, kā viņa stāsta, ir palīdzēt cilvēkiem atrast savu autentisko dzīves aicinājumu, atbrīvoties no visiem prāta labirintiem un šķēršļiem, kas stāv ceļā, lai varētu manifestēt ar īsto un patieso katra cilvēka dzīves versiju.

 

View this post on Instagram

 

Vēlies svinēt dzīvi katru dienu ? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Vēlies dzīvot ar garšu , krāsām un baudpilni ? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tad pievienojies man jaunajā projektā “Balansa maratons” , kurš palīdzēs Tev dzīvē iegūt līdzsvaru , harmoniju un sakārtot visas dzīves sfēras. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Vai tas ir tas ko Tu vēlies ? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tad tiekamies ?⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tev ir DIVAS iespējas … ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ # I. Iespēja⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Pievienojies BEZMAKSAS grupai , kur šo svētdien, 23.augustā 21:00 būs LIVE par to kā iegūt harmoniju savā dzīvē starp laiku sev , ģimenei un karjeru … vai arī ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ # II. Iespēja⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Iegūsti savā īpašumā mūžīgai izmantošanai 5 meistarklašu maratonu, bonusā papildus materiālus un pieeju slēgtajai grupai, kur kopā ar citiem dalībniekiem un mani , iegūt dzīvē harmoniju. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ? PIRMAJĀ meistarklasē Tu apgūsi kā iegūt harmoniju starp savu sievišķo un vīrišķo enerģiju , un papildus meditācija sajutīsi šo atšķirību , lai tās abas apvienotu ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ? OTRAJĀ meistarklasē Tu apgūsi kā iegūt harmoniju starp savu fizisko , mentālo , garīgo un emocionālo ķermeni un papildus meditācijā dziedinasi savas pagātnes traumas … ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ? TREŠAJĀ … ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ? CETURTAJĀ …⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ? PIEKTAJĀ …. Tu apgūsi kā iegūt savā dzīvē labklājību , bagātību , iespējas un naudu …. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Vēlies uzzināt vairāk un piedalīties ( meklē Balansa maratona produktu VEIKALĀ , links uz mājas lapu manā bio ) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Būs jaudīgi ! Būs garšīgi ! ?

A post shared by Santa Eglite?Spiritual Coach (@amuralifestyle) on

“Lai cilvēks varētu dzīvot ar prieku. Tu esi daudzdimensionāla, autentiska un ļoti unikāla būtne, tāds ir katrs uz šīs zemes, tā ir mana misija šajā dzīvē – palīdzēt cilvēkiem to atrast.”

Tas, kā strādā Santa, iedarbinot savu zīmolu, izriet no trīs perspektīvām. Kā viņa stāsta, tā ir izpratne par kvantu fiziku, zināšanas un izpratne par to, kā strādā prāta uzbūve, kā arī neatņemama sastāvdaļa ir spiritualitāte. Santa min arī to, ka viņas skapī stāv ap 30 diplomiem par koučinga (trenera) diplomiem ar dažnedažādām praksēm un metodēm, BET “es teikšu godīgi un atklāti, savā darbā neko no tā neizmantoju, jo tas, kas caur mani plūst, tas ir kaut kas augstāks”. “Tās ir zināšanas no grāmatām un personiskās pieredzes, tas ir tas, kā strādāju un dzīvoju, tā ir zinātne – kvantu fizika un prāta uzbūve.”

AmurA… Katram nosaukumam ir savs stāsts, bet no kā cēlies šis nosaukums? “Es nezinu,” viņa smejoties saka. “Es nezinu tāpēc, ka pats nosaukums man pašai šķiet ļoti dīvains. Tas man nāca “no augšas”. Tas atnāca vienā gaišā dienā, sēžot automašīnā. Sarunā ar maniem augstākajiem spēkiem, plūstot ar maniem mentoriem, šis vārds pie manis vienkārši atnāca. Jāteic, ka tas viss, kas ir manā uzņēmumā, ir radies apmēram šādi – kaut kā no manis. Es neko neesmu radījusi, sēžot pie galda un domājot: “Tā, ko tagad? Kas būtu nākamais produkts?” tas pie manis vienkārši atnāk.”

Ne velti Santa savā mājaslapā vairākkārt rakstījusi, ka jau no bērnības saukusi sevi par mazo raganiņu, viņa tic, ka pastāv augstāki spēki, ka šajā pasaulē mēs neesam vieni. Idejas pie viņas nonāk sapņos, bildēs un vīzijās. Šis nebūs stāsts par mistiku, tas ir smags darbs ar cilvēkiem, kuriem reizēm nepieciešams pastiept pretī roku, kad jau kājas purvā slīkst. Santai ir klienti visā pasaulē. Uzņēmums ir starptautisks. Ne jau tikai Latvijā, bet visā pasaulē cilvēki meklē veidus, kā dzīvot labāk, kā sasniegt kārotos mērķus, kā uzlabot dzīves kvalitāti.

Katra cilvēka sapnis – dzīvot laimīgi, apzināties, ka tu esi tieši tur, kur vēlies būt.

Vairākkārt dzirdēts, ka neviens no mums šajā pasaulē nav nonācis tāpat vien – katram ir kāda misija. Reizēm cilvēki meklē savu dzīves aicinājumu pat visa mūža garumā. Bieži pa galvu riņķo jautājumi – vai es esmu īstajā vietā, vai šī ir mana īstā profesija utt. Interesanti, kā Santa, dzīvojot Dānijā, var palīdzēt cilvēkam Latvijā un citur pasaulē rast atbildes uz šiem dzīves tik ļoti būtiskajiem eksistences jautājumiem.

Santa min, ka viens no galvenajiem faktoriem ir tas, vai cilvēks rezonē ar cilvēku, pie kura meklē palīdzību, un tas nav svarīgi, vai tas ir terapeits, treneris vai psihologs. “Tas ir pirmais, kas būtu jāsaprot, vai tu esi manējais. Un, paldies Dievam, mēs dzīvojam 21.gadsimtā, ir palīglīdzekļi – telefoni, datori –, kas ļauj sazināties un strādāt, neesot fiziski saistītiem.” Vienlaikus viņa atklāj, ka praksē nav neviena fiziska klienta.

Jautājot, vai zināmu izaicinājumu nesagādā tas, ka terapijas nenotiek klātienē, bet gan ar viedierīču starpniecību, Santa nevilcinoties apgalvo, ka “nē”, un skaidro: “Īstenībā darbošanās caur ekrāniem ir pat tuvāka un ciešāka. Noņemas ļoti daudzi šie rāmīši – kas man mugurā, kā man ir jārunā, visi šie uzstādījumi. Tad, kad tevi neredz, bet dzird, tu vari būt brīvs. Tā pat arī es pati, ejot live, es šos cilvēkus neredzu, kaut mani skatās teju 2 000 cilvēku, to, kas notiek otrā pusē, es neredzu. Man absolūti neinteresē citu negatīvais viedoklis, jo apzinos savu vērtību.”

Tu vari mainīt vīru, darbu, kaķi, bet nekas nemainīsies, ja…

Taču, runājot par ikdienas darbu, Santa stāsta, ka ikdiena paiet individuālās terapijās. “Es konsultēju, tas ir ilgtermiņa darbs cilvēkam pašam ar sevi dziļumā. Katrs ir ļoti individuāls, tāpēc arī prakses, metodes un tehnikas katram atšķiras. Šis transformatīvais process notiek solīti pa solītim. Otra lieta ir dažnedažādi resursi, ko var atrast mājaslapā.” Viena no lielākajām programmām ir “No kāpura par tauriņu”.

Dažos vārdus lūgta ieskicēt, ko var sagaidīt no šīs programmas, viņa saka: “Tu esi unikāla, autentiska būtne. Tu šajā dzīvē esi atnākusi ar misiju, kādas nav nevienam. Tu esi fantastisks, unikāls resurss, tas viss tevī ir. Tu dzīvo prātā labirintā, tāpēc to neredzi. Tas ir fokuss, kurā apmēram 50% darbojas šī programma. Otra puse ir stāsts par zemapziņu dziļā līmenī, kā strādāt, lai transformētu savu dzīvi. Tu vari mainīt vīru, darbu, kaķi, dzīvesvietu, tu varēsi nomainīt visu, bet ir jāmainās pašam. Tas ir transformatīvs process manā vadībā.”

Jāmin, ka viss programmā ietvertais ir praktiskas nodarbības jeb darbs ar sevi.

“Es saku, ja gribi darīt, es tevi aizvedīšu tur, kur vēlies nokļūt. Tu vari sasniegt jebko, JEBKO, taču ir viens noteikums – tev ir jādara. Es palīdzēšu, tikai būs jādara.”

Vai zini to sajūtu, ka pusceļā vairs nav spēka?

Kā jau Santa minēja, tas ir cilvēka darbs pašam ar sevi. Viens no sarunas tematiem bija arī par to, ka kursu daudz un dažādi, globālais tīmeklis piedāvā daudz iespēju, kas nu kuram tuvāks. Tāpat kā uzsākot studijas augstskolā, uzsākot studijas arī pašam ar sevi, daļa cilvēku kursus pamet, pēkšņi problēmas nešķiet vairs tik lielas, interese zūd… Cilvēks it kā grib, bet apstājas pusceļā. Kāpēc tas tā ir, kāda ir Santas pieredze?

“Absolūti zinu šo situāciju. Jau minēju, viens no iemesliem, kāpēc cilvēks apstājas, ir – jo ne līdz galam notiek rezonanse starp cilvēku un produkta autoru. Tā taču dzīvē gadās, mēs nopērkam grāmatu ar skaistu vāku, bet tā arī nepaņemam vairs rokās.

Taču otrs iemesls ir ļoti vienkāršs – situācija, kāda tev šobrīd ir, pat ja jūties slikti, tev sāp, tā ir tava komforta zona. Mūsu apzinātā prāta uzbūve un mehānisms ir noturēt mūs drošībā. Tas ir drošības laukums, kur viss ir pazīstams. Pat ja tevi vīrs sit vai nav naudas. Tā vienalga ir pazīstama situācija. Ir grūti, bet pazīstami.

Un tad tu izdomā, nē, es tā negribu, es gribu dzīvot labāk, šajā procesā mirkli pirms viss jau varētu būt, tavs prāts ir visskaļākais, tiek ieslēgta drošības signalizācija. Prāts izmet visus iespējamos attaisnojumus, piemēram, man nav laika, man nav naudas.”

Santa atklāj, ka individuālajās terapijās, kas ir no agra rīta līdz vēlam vakaram jau saplānotas divus mēnešus uz priekšu, viņa dzird masveidā dažādus attaisnojumus. “Tas ir vienkārši, patiesībā tev ir ļoti bail kaut ko mainīt. Tu gribētu pelnīt piecus tūkstošus, bet pelni tikai vienu, tev ir bail iegūt šos piecus, jo nav ne jausmas, kā dzīvosi ar šo naudas summu. Tas pats attiecas arī uz citām dzīves sfērām. Tas ir nezināms lielums, nezināma atbildība. Tas ir standartu standarts.”

“Pēc kara visi gudri” – vai tiešām vajadzīgs karš, lai uzlabotu dzīvi?

Kāpēc reizēm ir tā, ka tu vari draugam iedot labāko padomu, bet pats sev palīdzēt nevari? Ja Santas ikdienas darbs balstās uz palīdzību cilvēkiem justies un dzīvot labāk, vai Santas dzīvē šīs metodes un tehnikas darbojas arī uz viņu pašu?

“Šis patiešām ir fantastisks fenomens. Nav jābūt ne skolotājam, ne terapeitam, paskaties uz savu draudzeņu dzīvēm. Mēs taču no malas vienmēr labāk redzam – viņai vajag no tā puiša šķirties, viņai ir laiks dzemdēt bērnu, tai draudzenei noteikti ir jāmaina darbs utt. Mums ir ļoti viegli ieteikt, iedvesmot citus, jo redzam to no malas. Savu situāciju diemžēl no malas neredzam, jo dzīvojam epicentrā.”

Ja runa ir par pašu Santu, kā ir viņas dzīvē? “Tas, ko daru, tas sākums biju es pati. Sāku ar absolūtu depresiju, ar pilnīgu pazemi, ar traumām, ar melnu zanķi, kas vilkās līdzi. Tāpēc es saku, ka visa sākums biju es pati. Tikai pēc tam tas turpinājās ar izpēti, jaunām zināšanām un to, kā strādāju šobrīd.”

Mūsdienu viens no populārākajiem vārdiem – depresija

Cilvēks jau nemeklē palīdzību, ja jūtas laimīgs un apmierināts ar dzīvi. Aizvien vairāk dzirdams, ka liela daļa cilvēku sirgst ar veģetatīvo distoniju, tā teikt, populārs vārds mūsdienu sabiedrībā ir depresija. Un tam seko arī dažādi aizbildinājumi – “es negribu iet uz darbu, jo man ir depresija”, “es negribu sportot, jo man ir depresija”, un tā mēs varētu turpināt. Ja reiz Santas dzīves misija ir palīdzēt atrisināt dažādas dzīves likstas, kāpēc, viņasprāt, tik daudz cilvēku ir tik nelaimīgi, depresīvi?

“Problēmas jau bijušas vienmēr, tas nav nekas jauns. Vienkārši par to nerunāja. Informācijas laikmets devis arī to, ka cilvēki teju katru savu dzīves situāciju, problēmu liek uz āru. Viss kļuvis publisks. Bet tas, ka ir vairāk depresīvu cilvēku, nemiers, es varu teikt, ka es arī to redzu. Atkal ļoti vienkārši – visa kā ir tik ļoti daudz, ka esam aizgājuši ļoti tālu paši no sevis. Mēs neesam ar fokusu uz sevi. Savas sajūtas mēs apēdam ar apkārtējiem resursiem – ar ēdienu un telefonu, piemēram,” tā Santa.

Santas prāt, 21.gadsimts jeb dzīve tehnoloģiju laikmetā daļu sabiedrības ir nozombējusi, uzsūcot visu negatīvo. “Cilvēks ir ļoti tālu prom no sevis, nav kontaktā ar savām emocijām un domām. Mūsu realitāti radām tieši no domām un emocijām, tā vietā cilvēki šīs domas un jūtas apēd ar kūku vai sērfošanu Facebook. Tomēr redzu arī to, ka arvien vairāk cilvēku cenšas atgriezties atpakaļ pie sevis.”

Vienlaikus viņa pauž, ka iemesli, kāpēc cilvēki dzīvo ar depresiju, nemieriem un veģetatīvo distoniju, ir vienkārši – vāveres ritenis, kas darbs, mājas, tā gadu desmitiem no vietas. “Dzīve ir tik ļoti paredzama, ka tajā nav prieka. Nav prieka, jo tu nedzīvo dzīvi, kas ir tavējā. Un tad, kad vēlies atdalīties no bara, tas ir biedējoši, tāpēc ir vieglāk skriet līdzi visiem šajā ritenī, taču te nonākam pie šīm blakusparādībām.”

Nav prieka, jo tu nedzīvo dzīvi, kas ir tavējā.

Tuvojoties sarunas noslēgumam, mēs aprunājāmies arī par to, ka ikvienam cilvēkam viņa sāpe ir vissāpīgākā, problēma ir vislielākā, dzīvesstāsti bieži vien ir ļoti skaudri. Kā Santa, uzņemot šīs dažādās enerģijas, prot restartēties katru dienu. “Es neko no tā, kas notiek terapijās, neuzņemu uz sevis. Es nepaņemu, es laižu caur sevi. Tā ir absolūta maģija. Esmu ļoti pārsteigta par to dziļumu, kas cilvēkos patiesībā notiek. Cilvēks ir tik smaidīgs savos sociālajos tīklos, taču zem tā visa slēpjas tumši notikumi.”

Izvarošana, vardarbība, zīdaiņu nāves – skeleti, kas stāv ļoti daudz cilvēku skapjos

Par piemēru viņa saka – “teju katra trešā sieviete ir bijusi izvarota, man sāk likties, ka tas bez maz vai manā praksē jau ir normāli, ir daudz fiziskas traumas, pēkšņas nāves, vardarbība bērnībā, zīdaiņu nāves, spontānie aborti – šīs lietas ir dzirdamas ļoti bieži. Manā darbā nav cukura. Pie manis nāk cilvēki, kuri grib transformēties. Tas grūtums ir grūts un smags. Atslēga ir tajā, ka es to neuzņemu uz sevi. Tai brīdī, kad es paceļu klausuli, esmu absolūtā mijiedarbībā ar klientu, bet, kad nolieku klausuli, es esmu atkal Santa, ar savu rūpi, savu ikdienu. Ja es, uzklausot kaut kādu smagu dzīves situāciju, sākšu raudāt, es vairs nebūšu terapeite, es būšu draudzene. Empātija ir ikdienišķās situācijās, bet ne terapijās, tie ir divi dažādi lielumi.”

“Tāpēc es saku: “Ja tev ir smagi, neej pie draudzenes un negāz to viņai virsū, viņai ir smagi, draudzene nevar tev palīdzēt, ej terapijā un saki, kas uz sirds.””

“Man ir ikdienas rituāli, kas man ir vajadzīgi. Jo ja nebūšu es, nebūs nekas no tā, kas man ir. Es esmu numur viens galvenais resurss. Man ir vispirms jāiedod sev, lai no sevis varētu dot tālāk ģimenei un klientiem,” saka Santa.


UZDEVUMS TEV

Un visbeidzot terapeite tika lūgta uzdot lasītājiem mazu uzdevumu, lai saprastu, vai tu jūties laimīgs šeit un tagad. Tas būs mazs mirklis tikai tev, apstājies, apkopo domas, mirklis tev!

Trīs soļu praktisks uzdevums:

1. Apzinies, kur tu šobrīd esi. Lai tu varētu mainīt kaut ko savā dzīvē, ir jābūt kontaktā ar to, kas šobrīd notiek; izvērtē visas savas dzīves jomas, uzņemies 100% atbildību par visu, kas ar tevi notiek. Tas ir zemapziņas atspoguļojums. Pilnīgi atklāti ar sevi!

2. Tev ir jābūt skaidrai vīzijai par to, ko es gribu. Kāpēc es to gribu? Atbildi uz šiem jautājumiem. Dziļi un pārdomāti.

3. Lai izveidotu tiltu no apzināšanās uz vēlmju piepildījumu, šeit un tagad ir jābūt jau sevis  jaunajai versijai – iedomājies, ka tas viss jau eksistē. Ar savām domām un savām sajūtām – tev jābūt identitātes versijai par to, ka tev jau tas ir ŠEIT un TAGAD.

Viens no veidiem, kā saprast, vai Santa varētu būt tavs cilvēks, ir pasekot līdzi viņas darbībai Facebook grupā “Manifestē kopā ar AmurA lifestyle”, kurā viņa rīko dažādus izaicinājumus, meistarklases, noris sarunas live. “Tas ir bez maksas, tur var kaut ko pagaršot, patestēt, sajust manu enerģiju.”

Jau šīs nedēļas beigās ikvienam ir iespēja ņemt dalību 5 DIENU bezmaksas izaicinājumā – kā iegūt to, ko es vēlos? “Šajās piecās dienās es tev iemācīšu reāli un praktiski, kā iegūt šo formulu, un kā to implementēt sava dzīvē, lai iegūtu to, ko vēlies,” iedrošina Santa.

Foto: Unplash.com

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.