Atsevišķos veikalos “Maxima” pagarinās darba laiku, lai mazinātu cilvēku plūsmu

0

Līdz ar otrās ārkārtas situācijas iestāšanos valstī, atsevišķos “Maxima Latvija” veikalos tiks pagarināts darba laiks, lai līdzsvarotu cilvēku plūsmu – jo īpaši tiešā veselības aprūpes iestāžu tuvumā, lai arī medicīnas personālam vajadzības gadījumā būtu iespēja tos apmeklēt droši. 

“Stājoties spēkā jaunajiem noteikumiem, pagarināsim darba laiku veikaliem visā Latvijā, lai mazinātu pircēju plūsmas un tādējādi minimizētu kontaktus ar citiem cilvēkiem. Aicinām arī iedzīvotājus uz kopēju sadarbību un uz veikaliem doties pa vienam, sagatavojot pirkumu sarakstu, kā arī apmeklēt veikalu stundās, kad tradicionāli ir mazāka cilvēku plūsma. Arī mūsu partneris – pārtikas interneta veikals www.barbora.lv – radis iespēju paplašināt attālinātas piegādes kapacitāti,” stāsta “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins.

Papildus jau spēkā esošajiem 30 + drošības pasākumiem, visā Latvijā “Maxima” veikalos būs šādi ierobežojumi ar mērķi samazināt vīrusa izplatīšanos:

• Atsevišķos “Maxima” veikalos tiks pagarināts darba laiks, lai līdzsvarotu cilvēku plūsmu;

• Darba laiks tiks pagarināts it īpaši tiem veikaliem, kas ir tiešā veselības aprūpes iestāžu tuvumā, lai arī medicīnas personālam būtu iespēja droši apmeklēt tos vajadzības gadījumā.

“Maxima Latvija” uzsver, ka veikusi vairāk nekā vienu miljonu eiro lielas investīcijas, lai ieviestu dažādus drošības pasākumus COVID-19 vīrusa ierobežošanai gan veikalos visā Latvijā, gan arī administrācijā.

Uzņēmumā stāsta, ka vairums administrācijā strādājošie jau šobrīd darbu veic attālināti, savukārt veikalos uzņēmums regulāri ievieš dažādus tehniskos un mākslīgā intelekta risinājumus drošākai pirkumu veikšanai, kā, piemēram, dokumentu skenerus bezkontakta vecuma pārbaudei, risinājumus plauktu piepildījumu un kasu noslodzes kontrolēšanai, kā arī ir palielināts pašapkalpošanās kasu skaits – līdz šim brīdim uzstādot 129 jaunas pašapkalpošanās kases 16 “Maxima” veikalos visā Latvijā, no kurām 50% ir tieši reģionos. Tādējādi ne tikai tiek efektivizēts ikdienas darbs kolēģiem, bet arī uzlabota klientu iepirkšanās pieredze visā Latvijā.

Foto: Publicitātes

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.