Foto: Unplash.com

Straujiem soļiem tuvojas 2020.gada noslēgums. Šis ir īstais brīdis izvirzīt jaunus mērķus un sapņus! Viens no veidiem, kā mainīt savu dzīvi, ir saruna pašam/ai ar sevi. 

Jau trešo gadu pēc kārtas smadzeņu eksperte Ineta (Meldere) Vanaga, kura vada arī lekcijas, vebinārus par prātu, smadzenēm un neiroplasticitāti. Gatavo un vada dažādus online projektus, kā, piemēram, online Rīta rosmes, Naudas apziņas kurss, Aizvainojuma atlaišanas kurss, Domu maiņas kurss, Darbs ar zemapziņas blokiem, piedāvā 99 vēlēšanos vakaru, kurš vēl pieejams sociālajā tīklā Instagram.

Speciāliste iesaka saposties, uzkrāsot lūpas, uzvilkt skaistu vakartērpu un ļauties maģijai.

Jāpiemin, ka tiešraide 99 vēlēšanos vakaram notika jau svētdien, 27.decembrī, taču vēl ir pieejams IG TV, tāpēc vēl vari pagūt noklausīties ekspertes ieteikumus, kā zemapziņai likt uzklausīt tavas ieceres, sapņus un mērķus.

Lasi arī: https://chillpill.lv/chillpill-sarunajas-smadzenu-eksperte-emocionali-notikumi-var-radit-alergiju-un-kermenim-tie-ir-draudi/

Šķiet, ka 99 vēlēšanās ir teju vai neiespējami pierakstīt? Nē, lielākajai daļai dalībnieku pat sanāk vairāk. Tev atliek vien laiku atvēlēt sev!

Tev būs nepieciešams: septiņas lapas un pildspalva, tas arī viss! Vienlaikus speciāliste norāda, ka dzīves pieredze rāda, ka vismaz 50% no vēlēšanām piepildījušās.

Ja vēl nedaudz par pašu procesu, tad speciāliste sadalījusi vairākus segmentus jeb dzīves sfēras, par kurām būs jāraksta vēlēšanās:

  1. Darbs, nauda, bizness;
  2. Attiecības un ģimene;
  3. Ķermenis un skaistums;
  4. Lietas un mantas;
  5. Personiskā izaugsme un īpašības;
  6. Piedzīvot un mērķi;
  7. Mūsu ieradumi.

Vēlēšanās jāraksta tagadnes formā.

Lai piepildās!

Izsaki domas

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.